Gebelik mide bulantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ilknuralya tarafından oluşturulan Gebelik mide bulantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 609 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Gebelik mide bulantısı
Konbuyu başlatan ilknuralya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende öyleuim ilk çocuğumda hiç yaşamadım böyle bir durum ama bu planlı olunca midemde bulanınca bi acaba dedim yarın kanda bi baktırıcam çıkar heralde adet tarihime göre 3 haftalık oluyo
Varsa muhakkak çıkar bende 10 TL lik testte çıktı ertesi günü kan verdim çıktı çok yeni gebelik dediler yani varsa muhakkak çıkıyor sonucu paylaş lütfen merak ettim😊

ilknuralya

Kayıtlı Üye
rank
10 tllik testmi o hangisi gebelik testleri idrarda bakılan pahalı diye düşünmüştüm aynen kesinlikle paylaşırım👍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Varsa muhakkak çıkar bende 10 TL lik testte çıktı ertesi günü kan verdim çıktı çok yeni gebelik dediler yani varsa muhakkak çıkıyor sonucu paylaş lütfen merak ettim😊
Kız ne 10 TL si 10 TL ye sakız alınır anca ben en son 1 sene önce aldım 30 tl idi şimdi 60 olmuş burda en düşük markası bide düşün

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kız ne 10 TL si 10 TL ye sakız alınır anca ben en son 1 sene önce aldım 30 tl idi şimdi 60 olmuş burda en düşük markası bide düşün
10 TL ye canim eczanede geçen sene aldığım fiyattan bahsediyorum ben ona kalırsa 10 TL den 80 90 TL ye kadar gebelik testi var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa bende ona şaştım şimdi 🤭
Şasırıcak birşey yok canım ben 10 TL lik gebelik testinde öğrendim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
10 TL ye canim eczanede geçen sene aldığım fiyattan bahsediyorum ben ona kalırsa 10 TL den 80 90 TL ye kadar gebelik testi var

Şasırıcak birşey yok canım ben 10 TL lik gebelik testinde öğrendim
Şimdiki fiyat deil ama canım

ilknuralya

Kayıtlı Üye
rank
Kız ne 10 TL si 10 TL ye sakız kalmadı ben en son 1 sene önce aldım 30 tl idi şimdi 60 olmuş burda en düşük markası bide düşün
Yaa bende ona şaştım şimdi 🤭

Hala adet olmadım ikinci gün kan testi yaptırdım ama negatif çıktı biraz daha bekliyim bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.