Sorum var Normal dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Normal dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 597 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal dogum
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Belinay Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktorum bebek doğum kanalına girmiş 13 temmuz 3 Ağustos arası normal doğum dedi bakalım ama uzuucu tarafi adam tatile gidiyomus benim yerime ebe nöbetçi doktor girecek ben olmucam dedi ve canım çok sıkıldı çok korkuyorum nolur bişey deyin millet türlü türlü şeyler diyo sizce de normal doğum bu kdr zor mu herkesin doğumu farklı tabiki ama merak iste cinsel hayatada devam ediyoruz afedersiniz ama 2,3 güne bir oluyor rahat doğum yapar mıyım sizce ? bebeğim 34 hafta 2 günlük 2 kilo 445 kilosu boyu 47 cm filan

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Canım başkalarını dinleyip kendini strese sokma bunun ne sana nede bebeğine faydası yok aksine doğum öncesi stres sıkıntı bebeğini de doğumunu da olumsuz etkiler bizde 37+2 haftalığız ve bu haftaya gelene kadar olumsuz bütün düşüncelere kulaklarımı hep kapadım sende öyle yap ☺️ ayrıca düzenli cinsel ilişki doğumu olumlu etkiliyormus doktorum söylemişti

Hayall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doktorum bebek doğum kanalına girmiş 13 temmuz 3 Ağustos arası normal doğum dedi bakalım ama uzuucu tarafi adam tatile gidiyomus benim yerime ebe nöbetçi doktor girecek ben olmucam dedi ve canım çok sıkıldı çok korkuyorum nolur bişey deyin millet türlü türlü şeyler diyo sizce de normal doğum bu kdr zor mu herkesin doğumu farklı tabiki ama merak iste cinsel hayatada devam ediyoruz afedersiniz ama 2,3 güne bir oluyor rahat doğum yapar mıyım sizce ? bebeğim 34 hafta 2 günlük 2 kilo 445 kilosu boyu 47 cm filan
Rabbim sağlıkla ve kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin canım yeni normal doğum yapmış biri olarak doğum hakkında fikirde bulunup seni olumsuz etkilemek istemem ki zaten her doğum kendine özel doğumu gerçekleştirecek kişiler ve sana bağlı bişi nasıl geçeceği Rabbim güç kuvvet versin şimdiden canım 🤲🏻🌹

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Tatlım hayırlısı ile gelsin minigin doğumu en çok kolay yaptıran yürüyüş tahminimce kuzum çünkü ben diğer iki dogumum da da bol bol düzenli yürüyüşler yaptım duslar aldım sürekli dikkatli hareketler yap kuzum korkma normal dogum hepsinden güzel Allah yardimcin oluyor bebisini görür görmez ztn bütün acılar ve sancılar geçiyor sonra da daha hiçbir agrin kalmıyor çok rahat valla ben de normal olacağım ınş insan bebisiyle yeniden doğmuş oluyor resmen doğru ikinma da çok yardımcı oluyor kuzum

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Tecrubem yok ama bende normal doğm istiyorm hayrlısı bakalm. Okudğm tavsıyeler bol yürüyüş,merdiven inip çıkma,squat hareketi bol bol, korunmasız ilşki rahım ağznı ymuşatırmş bunları dene bide yapabilirsen netten bak perine masajı var kolay doğm içim bunları çok okudum yapın diye .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar