Sorum var Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Belinay Annesi tarafından oluşturulan Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,212 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum
Konbuyu başlatan Belinay Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ne bilim kuzum hadi olmazsa diye şey yapiyom işte millet her ağızdan konuşunca insam korkuyo inan ki 😥😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Duygularım değişiyor cnm elimde deil oluyo yani ilk doğum olcagi için korku var ne gibi şeylere yönelim cnm bebegimin kafası makat kısmına çok baskı yapiyo afedersin ama sence kolay olur mu doğumum yada acilmam olur mu
Yok kuzum sen millete bakma her doğum her gebelik bir değildir kişiden kişiye değişiyor

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya açılma olmazsa ben suni sancı almak istemiyorum biz 35 haftalık olduk doktorum normal gibi diyoda suni sancı çok zor diyolar sizcede öle mi suni verirseler sezeryani girim diyom doktorun tabirine gore ay sonu doğum dedi sizce napayım kızlar fikrinize ihtiyacım var
Haqqında hayırlısı neyse o olsun canım İnşaAllah bebeyini sağ salim vaktinde kucağına alırsın 🙏🤲

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ya açılma olmazsa ben suni sancı almak istemiyorum biz 35 haftalık olduk doktorum normal gibi diyoda suni sancı çok zor diyolar sizcede öle mi suni verirseler sezeryani girim diyom doktorun tabirine gore ay sonu doğum dedi sizce napayım kızlar fikrinize ihtiyacım var
Cnm hiç kasma kendini hersey olucagina varır ama acil bi durum olmadığı sürece sezaryani tavsiye etmiyorum normal en iyisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar