Sorum var Normal doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Normal doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,088 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğum
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansuyldirim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ilk doğum zor iyilesiyo dikisler insan oturamıyorum.ama ikinci öyle deil daha kolay öyle çok dikiş de olmuyo içten yirtilmalar oliyo kesiler filan oda çabuk iyilesyo.ben iki dogumdada hicbisey surmedim gecmis olsun canım
Aynen canım ikinciyi kesmiyorlar olursa kendi yırtık oluyor oda biraz zorlandığın ićin

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Canım 2.dogum kolay olur derler sence Olemi ilk kolay oldu ama benim belli olmaz diolar Dgrumu yoksa 2.ci çabuk geliormu 🙂
Valla canım herkesin aynı mı bilmiyorum ama ilk doğum benim için vahşetti😪😪zaten çocuğumu da kaybettim oksijensiz kaldı zorla normal dogurttular.ama ikincisi gayet rahat geçti 2 gün sonra kalkıp Evimi temizledim yemek yaptım gayet iyiydim doğum da yarım saat bile sürmedi çok rahat oldu.darisi size inşallah 🙂🥰

efeannesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım herkesin aynı mı bilmiyorum ama ilk doğum benim için vahşetti😪😪zaten çocuğumu da kaybettim oksijensiz kaldı zorla normal dogurttular.ama ikincisi gayet rahat geçti 2 gün sonra kalkıp Evimi temizledim yemek yaptım gayet iyiydim doğum da yarım saat bile sürmedi çok rahat oldu.darisi size inşallah 🙂🥰
Basın sağolsun cnm Çok üzüldüm Inşallah Allahım evlatlarimizin acısını göstermesin ❤

Tüm sayfalar yüklendi.