Normal doğumda bebeğinin köprücük kemiği kıralan var mı??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zelal erva tarafından oluşturulan Normal doğumda bebeğinin köprücük kemiği kıralan var mı?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,147 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğumda bebeğinin köprücük kemiği kıralan var mı??
Konbuyu başlatan Zelal erva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Zelal erva

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumda bebeğinin köprücük kemiği kıralan var mı

Ekli dosyalar

• IMG_20210603_011844.jpg
    IMG_20210603_011844.jpg
    112.3 KB · Görüntüleme: 122

Zelal erva

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım 2 oğlum var ikisi de normal doğum hiç duymadım öyle bişey doğum esnasında mı olmuş
Evet dogum esnasında oldu kafasıyla birlikte kolunda geldi çektiler zor bi dogum yaptım kendi kendine kaynar dediler 23 günlük oldu bebegim kolunu ellerini refleks leri kuvvetli ama bire bir kaynamaz yanda kaynayan bilir dediler yapışacak bişi yok dediler götürdüğüm doktorlar ama aklımda deli sorular var yan yan kaynarsa ya kalın olursa illerdeki yaşlarında köprücük kemiği kalın olur mu ki acaba diye sormak istedim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet dogum esnasında oldu kafasıyla birlikte kolunda geldi çektiler zor bi dogum yaptım kendi kendine kaynar dediler 23 günlük oldu bebegim kolunu ellerini refleks leri kuvvetli ama bire bir kaynamaz yanda kaynayan bilir dediler yapışacak bişi yok dediler götürdüğüm doktorlar ama aklımda deli sorular var yan yan kaynarsa ya kalın olursa illerdeki yaşlarında köprücük kemiği kalın olur mu ki acaba diye sormak istedim
Anladım canım çok geçmiş olsun kemikleri taze daha kaynar ama dediğin gibi nasıl kaynadığı önemli drlar bişey demediler mi öneride bulunmadılar mı yatış tarzı olabilir kundak tarzı olabilir bişey demediler mi çok önemli bi durum sonuçta bu

sedef ademm

Kayıtlı Üye
rank
benim kizimdada ayni bir durum vardi ama ben 9 aylikken ogrendim kizim yataktan dustu hastaneye giderken kontroll zamaninda farkkettiler dusme esnasinda bisey yoktu cok sukur ama omuzlarinda kaynama gormusler dediler dogum sirasinda cikmis

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğumda bebeğinin köprücük kemiği kıralan var mı
Çok geçmiş olsun benim geçirdiğim bi kaza sonucunda köprücük kemigimde çatlama oldu 6 aya yakın bandaj kullandım duruş bozukluğu oluşmasın kaynama düzgün olsun diye ah yavrum daha minicik ya sizden ricam bi kaç ortopedi doktoruna gösterin onların kemikleri ince olduğu hem daha erken kaynar hem iyileşmesi daha kolay olur Allah kuzucugunuza şifa versin 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.