Normal doğummu sezeryanmı sizce hangisi iyi

• Konbuyu başlatan Cəmilə
  • Toplam 42 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cəmilə tarafından oluşturulan Normal doğummu sezeryanmı sizce hangisi iyi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,475 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normal doğummu sezeryanmı sizce hangisi iyi
Konbuyu başlatan Cəmilə
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bilemiyorum normal doğummu iyi sezeryanmı daha iyi ilk gebeliyim ailem normal doğum yapmamı istiyor ama ben korkuyorum ya çok acırsa diye
Cnm vlla herşey yolunda gidyrsa normal doğum yap mecbur kalmadıkça sezeryan doğum yapma bn her ikisini denedim ilk gebeliğim normaldi tabi ağrı olur ağrısız bişey yoktur bebeğin doğduğu anda bitiyor herşey Allahım ne güzel bişey. Ama ikinci çocuğumu sezeryan olarak doğurdum mecburiyetten tersti donmuyrdu sezeryan çok kötü bu bnm şahsi düşüncem 20 gün oldu doğum yapalı hala ağrım var iylesmedim dikiş yerim ağrıyor karnım hala uyusuk oldgu halde agriyr belim desen öyle yani kısacasi herşeyin doğalı mukkemmeldr sezeryanda ağrı sonradan başlıyor😖

Yonca

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar bilemiyorum normal doğummu iyi sezeryanmı daha iyi ilk gebeliyim ailem normal doğum yapmamı istiyor ama ben korkuyorum ya çok acırsa diye
Ilk normal benım canım zor degıl aynı gun ayağa kalktım yürüdüm. Ama ikinci mecburı sezeryan oldu şu an 3. Günüm erken doğum 28 haftalık küvezde .. Aynı gün ayağa kalkamıyorsun egılıp doğrulamıyorsun agrın var bırde yürürken zorlanıyorsun yanı kım dıyorsa sezeryan kolay yalan atmış ben ıkısını tatığım icin söyiuyorum normal doğum daha ıyı

Canım herşey yolunda giderse kesinlikle normal doğum o an acı çekiceksin belki ama doğumdan sonra hepsi biticek sezeryan bir ameliyat zorunlu olmadıkça tercih edilcek birşwy değil aslında

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ilk normal benım canım zor degıl aynı gun ayağa kalktım yürüdüm. Ama ikinci mecburı sezeryan oldu şu an 3. Günüm erken doğum 28 haftalık küvezde .. Aynı gün ayağa kalkamıyorsun egılıp doğrulamıyorsun agrın var bırde yürürken zorlanıyorsun yanı kım dıyorsa sezeryan kolay yalan atmış ben ıkısını tatığım icin söyiuyorum normal doğum daha ıyı
Bebeğin nasıl canım peki

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ikinciyi mecburiyetten sezeryan oldum bebeğim tersti. Çok kötü ve çok zor sezeryan

Nur25

Kayıtlı Üye
rank

Zuhal23

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım eee annelik kolay değil yeni doğum yapmış birisi olarak çok çektim 🥺😭normal doğum tabiki de yapabiliyorsan kesinlikle normal doğum yapmalısın ama normal doğum öncesi çati muayenesi rlfalan hepsine baktir ve tabiki de hareket spor normal doğumu kolaylaştırmak için yapılan birsuru hareketler var youtubeden bak yap özellikle plates yapmalısın...
Bana gelicek olursak canım 9 ay boyunca hiç durmadım sürekli hareket spor plates neler neler yaptım sırf normal doğum yapmak için ama son anda bebeğin kafası kanalda yan döndü şişti falan suni sancı verdiler perişan oldum neticede acil sezeryana aldılar ameliyathaneye giderken bile doğum sancisi çekiyordum çok zordu ve sezeryan sonrası şiddetli baş ağrısı hayatımda böyle bir baş ağrısı görmedim ben acile gittik..2 hafta oldu şimdi biraz daha iyiyim ...
Sonuç olarak normal doğum yapmalısın 2 güne yada aynı gün iyisin...sezeryan da yaparsan genel anestezi işte çünkü genelde sonradan o kadar baş ağrısı cekmezsin spinal isteme olursa da ameliyat sonrası sakin başını oynatma ne kadar başını oynatirsan o kadar çok sancin olur Rabbim kolaylaştırsin canım 🥰🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet gerçekten çok zor hem dikiş ağrısı hem şiddetli baş ağrısı boyun ağrısı bel ağrısı bütün bunların yanında bebeğilne bile doğru dürüst ilgilenemiyosun emziremiyorsun yani kısacası normal doğum tabi nasip olsin inşallah...her ikisinde de anne oluyosunuz annelerin ayakların altı cennettir 🥰😍🤲
Bnde ikinciyi mecburiyetten sezeryan oldum bebeğim tersti. Çok kötü ve çok zor sezeryan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar