Sorum var Normalmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde E♥️Y tarafından oluşturulan Normalmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,994 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Normalmi?
Konbuyu başlatan E♥️Y
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Seninki baya hareketli demek 😂 bekleyip gorecez artık
Aynen Allah kerim merakla bekliyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şahsen doğum sonrasını daha rahatlatıcı görüyorum ben 😁 evet sorumluluk artıyor ama ben gebelikte haraket edemediğim için bazı risklerin oluyor diye artık o kadar sıkıldım ki bu yazın sıcağında 8 yaşında çocukla evde 🙈 eskiden oynar gezerdik zaman gecerki şimdi kaç aydır o da yok üstüne elim ayağım ödem tuttu artık surda iki gün kaldı doğuma artık doğsun modundayim 😂😂 sonrası çok uyuyan biri değilseniz sorun değil sık sık emzir sadece başka bişey yok 😁 ben normalde de çok uyuyan ya da derin uyuyan biri de değilim çok zorlanıyorum hatta oğlum yardımcı olmak için hayaller kuruyor "annecim ben sallar uyuturum sen çayını içersin " diyor bu bile çok hoşuma gidiyor insan çektiği her zorluğun karşılığını güzellikle alır buna inanıyorum 🧡
Çok şükür uykuya düşkün bir insan değilim şu gün olsun günde 3-4 saat uyusam oturup şükrediyorum😅 benim içinde hamilelik baya sıkıntılı geçti enfeksiyon, kansızlık, vitamin eksikliği,tansiyon, protein kaçağı, bulantı ve kusma, yalancı sancılar, bel fıtığı falan😂 doğum benim için kurtuluş gibi bişey olacak

E♥️Y

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ilk önce sağ salim İnşaallah bebeişini kucağına alırsın 🙏 sen onun icin isdiyorsun bulantı olmasını falan ama inan olmaması daha güzel vallahi ilk hamileliyin tadını cıkar hamileliyin rahat ye ic rahat ol bulantı kusman olduğunda icin dışında cıkacaq hic bir şeyden tat almayacaqsın mesajlardan okuduğunda görüyorsun ki her kes bulatı kusmanın ne kadar kötü olduğunu analtmış ☺️Rabbim kolaylıklar versin kuzum 🙏😍
İnwAllah 🤲 anladım❤️❤️❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tebbi ki ama bir az qorxuram

Can men de isdirem o günleri

🙄🙄