Nst

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Nst başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 758 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Nst
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EbruSamir❤

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Korkulacak bir şey yok canım benim 🥰 belden aşağısı uyuşuyor zaten sadece sallanma hissediyorsun bebeği çıkarırken ve bakıyorsun bebeğin yanağının yanında sonra zaten hafif bir şekilde uyutuyorlar ve dikişler oluyor sonra odaya ve bebeğinle güzel bir ömür seni bekliyor 🥰🤲 Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Amin canimm allah senden razi olsun güzel motiven icin ❤❤❤❤

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki kücük cocuk diyor ayaklari kisa diyor.. insAlalh yaniliyordur.🤲🤷‍♀️ Rabbim yardimcimiz olsun bu zamana kadar böyle seyler demedi 37 haftaliktan beri deniliyor..😒😒
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Catin dar ve basik dedi.o sebeble dogum yapamzsin demiyorum ama saatlerce cekersin en son benim dediğime gelirsin dedi..
Hiç riske atma o zmn canım valla yaşadığunla kalırsın hem alttan hem üsten zorlanacağına sezeryan ol veya başka doktora dsha görün bebeğin kilosuna da takma oğlum 2800 doğdu şükür bi hastalığı olmadı 10 günde tombalak bişey oldu doğunca kilo alıyorlar zaten yeterki sağlıklı olsun😍

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Hiç riske atma o zmn canım valla yaşadığunla kalırsın hem alttan hem üsten zorlanacağına sezeryan ol veya başka doktora dsha görün bebeğin kilosuna da takma oğlum 2800 doğdu şükür bi hastalığı olmadı 10 günde tombalak bişey oldu doğunca kilo alıyorlar zaten yeterki sağlıklı olsun😍
Yarin sabah sezeryan dedi suyun bitmis az kalmis dedi.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar