Nts

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esma Tanık tarafından oluşturulan Nts başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,411 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Nts
Konbuyu başlatan Esma Tanık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum.pazatesti 40 geçti doktorum sancı çıkmış dedi 2 kez daha soktu aralıklı dakikalarla bana sancıyi hissettip hissetmediğini sordu bende söyledim nerelerde ağrı olduğunu en son nst de şükür çıkmadı gönderdi risklisik dedi 2 hafta sonraya gel dedi sıkı takibe alacaz dediler
Bende 3 kez 100 oldu sonlara dogru beklediğim gibi dedi sancın çıkmış demedi. Demek ki 3 kez olunca sancı sayılmıyor. 40 üstü oldugu zaman sancı oldugunu biliyorum ama doktorum yok diyince birşey demedim.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende 3 kez 100 oldu sonlara dogru beklediğim gibi dedi sancın çıkmış demedi. Demek ki 3 kez olunca sancı sayılmıyor. 40 üstü oldugu zaman sancı oldugunu biliyorum ama doktorum yok diyince birşey demedim.
Belki de korktumak istememiştir kuzum hayurlsii olsun hepimizin hakkında 🤲🏻

Kızlar dün sabah adet sancıları gibi sancılarım oldu . Sonra baktım birden bire bitti . Akşam üzeri 1 saat yürüdüm ve merdiven inip çıktım akşamda baktım böyle sırtım çok ağrıyor. Sonra işimi şansı bırakmak istemedim gittim hastaneye . Doktor önce alttan baktı dedi açılma yok . Normal ultrasona baktı ordada dedi 3 kilo bebeğin ve baş geliş . Ardından nts ye bağlandım 15 20 dk nts de sancılarım çıktı . Eve gönderdiler gecede adet ağrısı gibi sancılarım oldu sabah saat 6 buçukta baktım bitti şimdide ara ara geliyo hafif adet ağrıları gibi . Bu arada 38+ 4 . Haftamdayım. Sizce doğum yakınmı sizde böyle şeyler yaşadımızmı
Nasıl oldun canım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün sabah adet sancıları gibi sancılarım oldu . Sonra baktım birden bire bitti . Akşam üzeri 1 saat yürüdüm ve merdiven inip çıktım akşamda baktım böyle sırtım çok ağrıyor. Sonra işimi şansı bırakmak istemedim gittim hastaneye . Doktor önce alttan baktı dedi açılma yok . Normal ultrasona baktı ordada dedi 3 kilo bebeğin ve baş geliş . Ardından nts ye bağlandım 15 20 dk nts de sancılarım çıktı . Eve gönderdiler gecede adet ağrısı gibi sancılarım oldu sabah saat 6 buçukta baktım bitti şimdide ara ara geliyo hafif adet ağrıları gibi . Bu arada 38+ 4 . Haftamdayım. Sizce doğum yakınmı sizde böyle şeyler yaşadımızmı
Cnm doğumun yakın son haftalar.. sen her ihtimale karşı hazırlıklı ol cantan hazir olsun

Tüm sayfalar yüklendi.