Nur25 Mia

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Nur25 Mia başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,988 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Nur25 Mia
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
ite kaka gidiyor cnm cok yaramaz minigim büyudukce uslanir diyodum dahada bir yaramaz oldu tek ugrasimiz Allah canlarini sagetsin ugrasiriz napalim
Amin amin kuzum senin 1 tane miydi kuzum çocuk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende merak ediyorum ikisini
Aynen kuzum ya

Bende dünden beri görmedim kuzum hayırlısı ile doğururlar inşallah 😍
Amin kuzum inşallah

Evet canim yoklar insallah hoş haberlerle gelirler
İnşallah kuzum

Son düzenleme:

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar @Nur25 @Mia doğum yaptılar mı acaba ya en son dün girmişler uygulamaya merak ettim şimdi onları @Nur25 bugün kontrole gidecekti acaba suni sancı filan mı verdiler🤔🤷
Gamzem allah razı olsun🙏😘,acile gittim alltan muayne ettiler ne,sancı ne açilma vardi eve geldim kanamam oldu geri ambulansla hastaneye gittim nişanim gelmiş 1sm da açilma vardi eve gönderdler sancini evden çek diye şuan evdeyim şimdilik birşey yok bir gelişme olursa mutlaka yazarim her kezden allah razi olsun soran merak eden 🙏🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gamzem allah razı olsun🙏😘,acile gittim alltan muayne ettiler ne,sancı ne açilma vardi eve geldim kanamam oldu geri ambulansla hastaneye gittim nişanim gelmiş 1sm da açilma vardi eve gönderdler sancini evden çek diye şuan evdeyim şimdilik birşey yok bir gelişme olursa mutlaka yazarim her kezden allah razi olsun soran merak eden 🙏🙏
Ayy rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 bir avazda kurtul kuzum 🤲🏻❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar