Nur25 Mia

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Nur25 Mia başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,996 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Nur25 Mia
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nur25

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gamzem allah razı olsun🙏😘,acile gittim alltan muayne ettiler ne,sancı ne açilma vardi eve geldim kanamam oldu geri ambulansla hastaneye gittim nişanim gelmiş 1sm da açilma vardi eve gönderdler sancini evden çek diye şuan evdeyim şimdilik birşey yok bir gelişme olursa mutlaka yazarim her kezden allah razi olsun soran merak eden 🙏🙏
Yaaa kıyamam kuzuma hayırlı haberlerle inşallah kuzum sağlıkla gelsin bebiş inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razi olsun🙏, yuruş merdivenden in çik yapiyorum canim Nişan geldikten kaç saat sonra doğum gerçekleşir canim?
Kuzum benim ilk dogumada 3 gün önce nişanım gelmişti tabi herkesin bir olmuyor

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin kuzum senin 1 tane miydi kuzum çocuk

Aynen kuzum ya

Amin kuzum inşallah

İnşallah kuzum
Yok cnm ikitane oglum var buyugu 10 yasinda

Mia

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar @Nur25 @Mia doğum yaptılar mı acaba ya en son dün girmişler uygulamaya merak ettim şimdi onları @Nur25 bugün kontrole gidecekti acaba suni sancı filan mı verdiler🤔🤷
Ben bekliyorum, sancim var hastaneyi 2 gündür..bugun yarin gelecek inşallah, normal olmasını bekliyoruz, olmazsa sezeryan

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ben bekliyorum, sancim var hastaneyi 2 gündür..bugun yarin gelecek inşallah, normal olmasını bekliyoruz, olmazsa sezeryan
Allah bir avazda kurtarsın🙏 canim

Yok canım ne kusuru bekliyorum bu hafta doğurmazsam haftaya çarşambaya randevu aldım gidicem hastaneye
Bir avazda kurtulursun inşallah 🙏kuzum

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar @Nur25 @Mia doğum yaptılar mı acaba ya en son dün girmişler uygulamaya merak ettim şimdi onları @Nur25 bugün kontrole gidecekti acaba suni sancı filan mı verdiler🤔🤷
Bende merak ettim kuzum ya Mia nerede diye post acacaktim seninkini fark ettim inşallah iyilerdir sağlıkla alsınlar bebislerini kucaklarına 🤲😊

Gamzem allah razı olsun🙏😘,acile gittim alltan muayne ettiler ne,sancı ne açilma vardi eve geldim kanamam oldu geri ambulansla hastaneye gittim nişanim gelmiş 1sm da açilma vardi eve gönderdler sancini evden çek diye şuan evdeyim şimdilik birşey yok bir gelişme olursa mutlaka yazarim her kezden allah razi olsun soran merak eden 🙏🙏
Rabbim bı avazda kurtarsın ins cnm sağlıkla kucağına al bebeğini

Hadi hayırlı haberlerle kuzum rabbim yardımcın olsun 🤲😊

Tüm sayfalar yüklendi.