Ocak 2022 anneleri 🍼🍼🍼🍼🍼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Ocak 2022 anneleri 🍼🍼🍼🍼🍼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,289 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ocak 2022 anneleri 🍼🍼🍼🍼🍼
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya'm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba banada 3 dedi ama bana geç gibi geldi ben şuanda tam 39 hastalığım cumartesi son nst giricem .Buarada normal doğum istiyorum.Sen kaç haftaliksin.
Benim oğlum sezeryan doğumla oldu kordon yüzünden acilmam vardı 39+2 de 3 ocakta 38+6 olacağım tam kızım gelecek nasipse bakalım bı sıkıntı cikmazsa ilk mi senin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nurcum senin kaç hafta oldu

Son düzenleme:

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 14 ocaga gün verdi doktorum iri bebek dedi doktorum ikinci sezaryanımı olucam inş benim gibi 37+1de sezaryan olacaklar varmı
Normal dogum olacagi icin tam belli degil aralik sonundansa ocak'ta yeni yil olsun istiyorum kuzum 38+4um her an dogabilir sabirsizdim hemen dogsun istiyordun bu hafta hasta oldum insallah ocak'a kadar bekler diyorum simdi :))

Ensarin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum olacagi icin tam belli degil aralik sonundansa ocak'ta yeni yil olsun istiyorum kuzum 38+4um her an dogabilir sabirsizdim hemen dogsun istiyordun bu hafta hasta oldum insallah ocak'a kadar bekler diyorum simdi :))
Bu yıl iri bebek sözünü çok duyuyorum doktor banada iri bebek doguracaksin dedi 33 haftalık 3 kilo dedi

Tüm sayfalar yüklendi.