Ödem, şişlik için çare acill😭😕😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hilalll tarafından oluşturulan Ödem, şişlik için çare acill😭😕😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 718 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ödem, şişlik için çare acill😭😕😔
Konbuyu başlatan Hilalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuana

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+1haftalık hamileyim ayaklarım, bacaklarım, ellerim acayip çok şişti, yanmasından acımasından üstüne basamaz hale geldim. Patlıcan gibi çok aşırı Bi şişlik var yürüsemde, ayaklarımı yukarı kaldırsamda geçmiyo ne yapabilirim başına gelen var mı böyle

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 37+1haftalık hamileyim ayaklarım, bacaklarım, ellerim acayip çok şişti, yanmasından acımasından üstüne basamaz hale geldim. Patlıcan gibi çok aşırı Bi şişlik var yürüsemde, ayaklarımı yukarı kaldırsamda geçmiyo ne yapabilirim başına gelen var mı böyle
Geçmiş olsun canım son haftalarda artıyor artık onlar iyice maalesef, bol bol su iç ödem atmada en etkili çözüm o bide zor biliyorum ama biraz daha hareket etmeye çalış yürüyüş yap maalesef başka yapacak bir şey yok

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Soğuk suya şok ara ara iyi geliyor, bol bol su iç. Son haftalardasin olacak bunlar artık en aza indirmeye çalışacaksın sadece, sağ saglim evladına kavuşursun inşallah.

M

Mammarouge

Guest
Hamile kalındığı andan itibaren tuzu bırakmak gerekiyor hamilelikte ödemin en büyük sebebi tuz. Tuzlu yemeyin ve bol su için dinlenin duzelir :)

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım benimde ilk gebeliğimde öyleydi çok şişmiştim 60 kiloyla hamile kalmıştım 93 kiloyla doğuma girdim doktor çatı muanesi yaptım açılma varmı diye sonra bacağıma elledi bastırdı sen çok kilo almışsın normal doğum yapamazsın dedi öylede oldu çok tuzlu yediğim için oluyodu bide yürüyüş yapmıyodum Rabbim yardımcın olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Bendede ayni cnm tuzlu soguk suda ayaklarini yarim saat bekle faydası oluyo ama bunu günlük yapman gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar