Ödem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibel.gulec tarafından oluşturulan Ödem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,288 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ödem
Konbuyu başlatan Sibel.gulec
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibel.gulec

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Evet yapıyormus düşün göbeğim de bile var ki evet çok su içerim seviyorum suyu hamilelikte daha da arttı durumum mesala kahvaltı yaparken bile bı bardak çay icemem doğru düzgün ama yanında 1 litre suyu içiyorum çok rahat 😆
Sen benden de çok içiyormuşsun canım eşim damacanayı dik kafana ne uğraşıyorsun gidip gelip diye dalga geçiyor benle 😂😂 bişey anlamadım ben bu işten az su içersen ödem olur diyorlar, çok su içersen ödem yapar diyorlar ne yapacağız biz 😂

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Sen benden de çok içiyormuşsun canım eşim damacanayı dik kafana ne uğraşıyorsun gidip gelip diye dalga geçiyor benle 😂😂 bişey anlamadım ben bu işten az su içersen ödem olur diyorlar, çok su içersen ödem yapar diyorlar ne yapacağız biz 😂
Ahh bı bilsem aynı durumdayım bende 😆 neyse az kaldı sabrediyorum son 25 günüm doğum için

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün kuaföre gittim onun dikkatini çekti ellediğim yerde beyaz çukurlar oluşuyor sende çok ödem var dedi evet yüzüm butnum bazen ayaklarım şişiyor ama dışarıdan bu denli dikkat çekmesi tuhafıma gitmedi değil ki himalaya tuzu kullanıyorum ve az miktarda anlayamadım 🤔

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün kuaföre gittim onun dikkatini çekti ellediğim yerde beyaz çukurlar oluşuyor sende çok ödem var dedi evet yüzüm butnum bazen ayaklarım şişiyor ama dışarıdan bu denli dikkat çekmesi tuhafıma gitmedi değil ki himalaya tuzu kullanıyorum ve az miktarda anlayamadım 🤔
Son dönemlerde oluyo artık ki sıcak da cabası sağolsun

Tüm sayfalar yüklendi.