Ödem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sibel.gulec tarafından oluşturulan Ödem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,289 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ödem
Konbuyu başlatan Sibel.gulec
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibel.gulec

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 36+1 günlük gebeyim ayaklarında ellerimde cok fazla ödem var. Bunlar normal anlarım da dün kontrole gittiğimde doktorum göbeğinde bile ödem var dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğimde benimde son ay dediğin gibi oldu canım her yanım ödem topladı doğumdan sonra geçiyor ama birşey yapılmamıştı bana

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 36+1 günlük gebeyim ayaklarında ellerimde cok fazla ödem var. Bunlar normal anlarım da dün kontrole gittiğimde doktorum göbeğinde bile ödem var dedi. Başına böyle bir şey gelen var mı
Ben cok şiştim 15 kilo ödem gitti meger gebelik zehirlenmesi yaşamışım tansıyon yukselmesi oldu kımse farketmedı doktor anladı takip et tansıyonunu her şişme farklı cunku

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Ben cok şiştim 15 kilo ödem gitti meger gebelik zehirlenmesi yaşamışım tansıyon yukselmesi oldu kımse farketmedı doktor anladı takip et tansıyonunu her şişme farklı cunku
Günlük bakılıyor hatta her gittiğim de idrar tahlili yapılıyo protein kaçağı var mı diye bı sıkıntı çıkmıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk hamileliğimde benimde son ay dediğin gibi oldu canım her yanım ödem topladı doğumdan sonra geçiyor ama birşey yapılmamıştı bana
Sıcak tan nefes alamamaktan ödemden gına geldi artık hayırlısıyla bı doğsaydi 😢

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Günlük bakılıyor hatta her gittiğim de idrar tahlili yapılıyo protein kaçağı var mı diye bı sıkıntı çıkmıyor

Az kalmış canım az daha sabır hayırlısı ile kavuşursun inşallah 🤲🤲🥺

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yo bilakis dikkat ediyorum tuza. İdrar tahlili vermiştim dün sonucunu öğrendim. Doktorum su iç dedi bende günde nerdeyse 5 litre iciyorum diyince çok fazla su da ödem yapmış olabilir azalt dedi
Fazla suda mı ödem yapıyormuş ilk defa duydum canım bilmiyordum bende çok içiyorum ya acaba ondan mı çok oldu elimde ayağımda şişlik 🙄 bide onu dene canım ondan olduysa bir iki güne belli olur zaten

Sibel.gulec

Kayıtlı Üye
rank
Fazla suda mı ödem yapıyormuş ilk defa duydum canım bilmiyordum bende çok içiyorum ya acaba ondan mı çok oldu elimde ayağımda şişlik 🙄 bide onu dene canım ondan olduysa bir iki güne belli olur zaten
Evet yapıyormus düşün göbeğim de bile var ki evet çok su içerim seviyorum suyu hamilelikte daha da arttı durumum mesala kahvaltı yaparken bile bı bardak çay icemem doğru düzgün ama yanında 1 litre suyu içiyorum çok rahat 😆

Tüm sayfalar yüklendi.