Oğlak burcumu Kova Burcumu??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Oğlak burcumu Kova Burcumu?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,534 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlak burcumu Kova Burcumu??
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlat aşığı

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr Dogum Ocak 20 dedik Oglak Burcu Olacak 21 Olursa Kova sizce hangi burç 😁 Aklıma Takıldı Bazıları Oglak Bazıları Kova Diyor
Canım ben oğlak burcuyum kendimi abartmak istemiyorum ama merhametli dürüst sadakatli herkesin zor anında yanındayım planlı programlı bı insan im kimseden bişey beklemem çok sağlam karakterli olurlar ben kendi başımın çaresine hep kendim baktım annem bişey isterdi yada başkası içinde dahil biri benden bişey istese onu mutlaka yerine getiririm aman banane demem ben bak 30+4 haftalık hamileyim herşeyimi hazirladim hastanem doğum çantam hastane masrafları taksi vs parası kimseye yük olmam ben böyleyim oğlak çok iyi sır tutar çok iyi yürekli olurlar rabbim ne zaman hayırlı ise o zaman gelmesini nasip etsin inşallah ❤️🙏🍀

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben oğlak burcuyum kendimi abartmak istemiyorum ama merhametli dürüst sadakatli herkesin zor anında yanındayım planlı programlı bı insan im kimseden bişey beklemem çok sağlam karakterli olurlar ben kendi başımın çaresine hep kendim baktım annem bişey isterdi yada başkası içinde dahil biri benden bişey istese onu mutlaka yerine getiririm aman banane demem ben bak 30+4 haftalık hamileyim herşeyimi hazirladim hastanem doğum çantam hastane masrafları taksi vs parası kimseye yük olmam ben böyleyim oğlak çok iyi sır tutar çok iyi yürekli olurlar rabbim ne zaman hayırlı ise o zaman gelmesini nasip etsin inşallah ❤️🙏🍀
Bende oğlak olarak sorumluluk sahibiyim ve garanticiyim önceden maddi manebi hazırlarım herşeyi 😅

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlarr Dogum Ocak 20 dedik Oglak Burcu Olacak 21 Olursa Kova sizce hangi burç 😁 Aklıma Takıldı Bazıları Oglak Bazıları Kova Diyor
Önemli olan senın burcun .. Ben yay burcuyum oglum kova özellikle cok isterdim kova olmasını dua ederdim 😂 çünkü yay ve kova cok iyi anlaşır kafa dengidir... Sizin burcunuzun uyumu oglak la mı kova ile mi ıyı ona bakmalı

Tüm sayfalar yüklendi.