Oglum karnima vurdu bebege bir sey olur mu

• Konbuyu başlatan Emine gürpınar
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine gürpınar tarafından oluşturulan Oglum karnima vurdu bebege bir sey olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,125 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oglum karnima vurdu bebege bir sey olur mu
Konbuyu başlatan Emine gürpınar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine01
E

Emine gürpınar

Guest
Merhaba arkadaşlar bugün 19.haftamıza girdik. Sabah 4 yaşındaki oğlumla oyun oynuyorduj.bilmedn karnıma tekme attı bebeğe bi zararı olurmu çok korktum.doktor randevusu ta bi hafta veriyoalr o zmna kadr ne yapmalıyım.

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar bugün 19.haftamıza girdik. Sabah 4 yaşındaki oğlumla oyun oynuyorduj.bilmedn karnıma tekme attı bebeğe bi zararı olurmu çok korktum.doktor randevusu ta bi hafta veriyoalr o zmna kadr ne yapmalıyım.
Çokmu şiddetli vurdu agrin filan olursa acile git bence ama içinde bulunduğu sivi bebeği darbelere karşı koruyor 😉

Emine0660

Kayıtlı Üye
rank
Çokmu şiddetli vurdu agrin filan olursa acile git bence ama içinde bulunduğu sivi bebeği darbelere karşı koruyor 😉
Tok şiddetli değildi ilk defa olunca korktum.zaten hareketleri kasıklarımda hisseditorum.insan ister istemez bi çekiniyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç birşey olmaz buraya yazacağınıza Allah'a dua edin
Dua etmediğimi nerden biliyorsunuz.herley Allahtan biliyorum.ama içimiz rahtalasın veya ne yapabiliriz diye yardımlaşmak için yazıyoruz.hamileliğin hormonları zaten insanı geriyo

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Dua etmediğimi nerden biliyorsunuz.herley Allahtan biliyorum.ama içimiz rahtalasın veya ne yapabiliriz diye yardımlaşmak için yazıyoruz.hamileliğin hormonları zaten insanı geriyo
Allah'ın izniyle bişy olmaz o güvendedir. Dua et diyen arkadaşıda takma buraya yazılanlara tahammülü olmayan takip etmesin forumu sen korkmuş yazmışsın canım paylaşınca insan daha iyi hissediyor bilgi alabiliyor

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Tok şiddetli değildi ilk defa olunca korktum.zaten hareketleri kasıklarımda hisseditorum.insan ister istemez bi çekiniyor

Yok allahin izniyle bisey olmaz benim kizimda altini degisirken tekme atmisti dr söyledim su bebeği darbeye karsi korur dedi yeterki yere filan düşme 😉

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Harrketleri iyiyse cok asiri sanciniz yoksa sıkıntı olmaz

Emine01

Kayıtlı Üye
rank
Benimde başıma gelmişti 10 haftalıkken doktora gittim hemen doktor içindeki sıvının bebeği çok iyi koruduğunu dusmelerden carpmalardan etkilenmeyecegini söyledi. Sıvi çok iyi koruyor Allah korusun kazalardan bile etkilenmiyor bebekler. İçinizi ferah tutun. Ağrınız kanamanız olursa hastaneye gidin. Streste sıkıntıya sokar sizi

Benimde başıma gelmişti 10 haftalıkken doktora gittim hemen doktor içindeki sıvının bebeği çok iyi koruduğunu dusmelerden carpmalardan etkilenmeyecegini söyledi. Sıvi çok iyi koruyor Allah korusun kazalardan bile etkilenmiyor bebekler. İçinizi ferah tutun. Ağrınız kanamanız olursa hastaneye gidin. Streste sıkıntıya sokar sizi
O günde yanlışlıkla eşim dizini çarptı dönerken ağrım falan olmadı hareketleride gayet iyi çok şükür 28+4 haftalık gebeyim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar