Oğlum uyumak istemiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Oğlum uyumak istemiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,465 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Oğlum uyumak istemiyor
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 29 günlük kucakta uyuyor , uykuya dalmasını bekloyorum beşiğine brakıyorum hemen uyanıyor, ne yaptıysam olmuyor bu sabah saat 10dan beri uyutuyorum brakıyorum uyanıyor sat 4 oldu şimdi uyudu yorgunluktan ölüyorum ne yapmalyım
Biz 3 ay olduk aynıyız göğüsten çekince gözler acılıyo

...

Moderator
Mod
rank
Kızlar oğlum 29 günlük kucakta uyuyor , uykuya dalmasını bekloyorum beşiğine brakıyorum hemen uyanıyor, ne yaptıysam olmuyor bu sabah saat 10dan beri uyutuyorum brakıyorum uyanıyor sat 4 oldu şimdi uyudu yorgunluktan ölüyorum ne yapmalyım
Canım bizim oğlanlar bugün anlaşmış herhalde😅.Benim oğlan35 günlük saat 10 buçuktan beri aynı kucakta emerken uyuyor yatırıyorum uyanıyor.Az önce uykuya düştü.İnşaAllah uyur biraz.👍

Erkek bebekler hep aynı ya pofpoflanmayı çok seviyorlar canım benim de öyleydi vlla büyüdükçe düzeldi

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım bizim oğlanlar bugün anlaşmış herhalde😅.Benim oğlan35 günlük saat 10 buçuktan beri aynı kucakta emerken uyuyor yatırıyorum uyanıyor.Az önce uykuya düştü.İnşaAllah uyur biraz.👍
Sinirlerim bozuldu resmen😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne zamana geçer kolik canım doktor söyledimi.
Bizimkidede var kolik 3 ayda gecer dediler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne zamana geçer kolik canım doktor söyledimi.
Bizimkidede var kolik 3 ayda gecer dediler
Sana geçmiş olsun kuzum kucaga alışmış
Aynen🤦‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.