Oğlum uyumak istemiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sibelita tarafından oluşturulan Oğlum uyumak istemiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,480 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Oğlum uyumak istemiyor
Konbuyu başlatan Sibelita
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

...

Moderator
Mod
rank
Sinirlerim bozuldu resmen😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizimkidede var kolik 3 ayda gecer dediler

Bizimkidede var kolik 3 ayda gecer dediler
Aynen🤦‍♀️
Ya sibel benimki halen uyuyor.Gece yandımm😅

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 29 günlük kucakta uyuyor , uykuya dalmasını bekloyorum beşiğine brakıyorum hemen uyanıyor, ne yaptıysam olmuyor bu sabah saat 10dan beri uyutuyorum brakıyorum uyanıyor sat 4 oldu şimdi uyudu yorgunluktan ölüyorum ne yapmalyım

Canım benim oğlan da öyle uyumuyor 1 aylık oldu

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum 29 günlük kucakta uyuyor , uykuya dalmasını bekloyorum beşiğine brakıyorum hemen uyanıyor, ne yaptıysam olmuyor bu sabah saat 10dan beri uyutuyorum brakıyorum uyanıyor sat 4 oldu şimdi uyudu yorgunluktan ölüyorum ne yapmalyım
Kuzum destekli uyumaya alismis o yüzden derin uykuya gecemiyor yaşadıklarının aynısını yaşadım hatta kucağımda iken uyuya dalmışım şuan 4 buuck.aylik desteksiz uyumayı ogretiyorm benim önerim önce gece gündüz farkını öğret birde ninni bir tane ninni belirler uyuyacaği zaman onu aç bir tane Hamak beşik inşallah tez vakitte desteksiz uyumaya alışır

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum destekli uyumaya alismis o yüzden derin uykuya gecemiyor yaşadıklarının aynısını yaşadım hatta kucağımda iken uyuya dalmışım şuan 4 buuck.aylik desteksiz uyumayı ogretiyorm benim önerim önce gece gündüz farkını öğret birde ninni bir tane ninni belirler uyuyacaği zaman onu aç bir tane Hamak beşik inşallah tez vakitte desteksiz uyumaya alışır
Vallaa cok zor ya

Vallaa cok zor ya
Nasmmm
Ya sibel benimki halen uyuyor.Gece yandımm😅
Durum nasıl cnm benimkiyi babası odadan odaya gezdiryir uyutmaya çalışıyor yine

Son düzenleme:

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Vallaa cok zor ya

Nasmmm
Durum nasıl cnm benimkiyi babası odadan odaya gezdiryir uyutmaya çalışıyor yine
Yaşayan biri olarak evet zor ama desteksiz uyumayı öğretirsen daha rahat daha uzun süre uyur kuzum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapmamı onerirsin cnm
Valla kuzum kendi yaptiları mi yaziyorum bir tane ninni belirledim uyutucağım zaman perdeyi kapatiyorum gündüzleri gece de kumandalı lambalarda aldım ışığı degistiriyorum ninnisini açıyorum yatağına yatırıp yavaş saliyorum onla konusmuyorm oynamıyorum gündüzleri aynı saatte kaldırmaya çalışıyorum gece aynı saatte yatırmaya calisiyorm kuzum ama bebeklerin ilk 3 ay dünyaya alışma süresi oldu icn yavaş yavaş bu alışkanlığı kazanıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.