Oğlumun elleri hep ağzında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Oğlumun elleri hep ağzında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 882 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlumun elleri hep ağzında
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 4 aylık ama elleri HEP ağzında damak kaşıyıcı aldım eline bile almadı oyuncakları ve elleri HEP ağzında acaba dişmi çıkarıcak.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 4 aylık ama elleri HEP ağzında damak kaşıyıcı aldım eline bile almadı oyuncakları ve elleri HEP ağzında acaba dişmi çıkarıcak.
Oyyy yerim annesi ne tatlıdır şimdi 😇 evet dis çıkaracaktır canım bazı bebekler erken çıkarıyor benim kızım ilk dişini 4 aylıkken çıkarmıştı 🥰

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım benimkide aynı durumda salyaları akıyor HEP ağza konulmicak her şeyi ağzına sokuyo ama damak kaşıyıcısının yüzüne bile bakmıyor.
Ben o zaman mahvoldum eline kaşıyıcı verirdim kızardı yine elini Agzına koyardı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyyy yerim annesi ne tatlıdır şimdi 😇 evet dis çıkaracaktır canım bazı bebekler erken çıkarıyor benim kızım ilk dişini 4 aylıkken çıkarmıştı 🥰
Çok tatlı melekler ya bizde öyleydik ya

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Çok tatlı maşallah ama anneci doğduğundan beri HEP kaynanama bıraktım onada alışsın diye ama olmadı bırakın kapidan çıktım GIBI ağlama krizine giriyor.

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Ben o zaman mahvoldum eline kaşıyıcı verirdim kızardı yine elini Agzına koyardı

Çok tatlı melekler ya bizde öyleydik ya
Seninle aynı durumdayım

Dis etleri kasınıyordur canım dis cıkaracak Masallah oglusuna 😍🥰
Benim parmağımı tutup çiğnemeye çalışıyor izin vermeyince ağlıyor ama izin verince gülücükler havada uçuşuyor.

Dis etleri kasınıyordur canım dis cıkaracak Masallah oglusuna 😍🥰
Benim parmağımı tutup çiğnemeye çalışıyor izin vermeyince ağlıyor ama izin verince gülücükler havada uçuşuyor.

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Seninle aynı durumdayım

Oy kuzum bi öp yerimize

Tüm sayfalar yüklendi.