Oğlumun elleri hep ağzında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Canan_ tarafından oluşturulan Oğlumun elleri hep ağzında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 907 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oğlumun elleri hep ağzında
Konbuyu başlatan Canan_
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim oğlum 4 aylık ama elleri HEP ağzında damak kaşıyıcı aldım eline bile almadı oyuncakları ve elleri HEP ağzında acaba dişmi çıkarıcak.
Benim oqlumunda sürekli elleri aqzndaydi ama ilk disleri tam 1 yaşında cikti. Ben ha cikti ha çıkacak derken yaşını doldurdu dişi patladı 😂 iyide oldu ne ateş ne ishal durumu yaşamadık çok şükür insaAllah kızımda öyle olur 🤲🥰🌸

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benim oqlumunda sürekli elleri aqzndaydi ama ilk disleri tam 1 yaşında cikti. Ben ha cikti ha çıkacak derken yaşını doldurdu dişi patladı 😂 iyide oldu ne ateş ne ishal durumu yaşamadık çok şükür insaAllah kızımda öyle olur 🤲🥰🌸
Inşallah bizide yaşına kadar sürükler erken çıkan dialer sağlıklı olmuyormyş.

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benimki 6 yaşın bensiz tuvalete gitmez dogum yapınca nasıl olacak korkuyorum
Offf aynıyız canım ya ne olacak bende hiç bilmiyorum yapışık gibiyiz bizde ya doğumda hakikaten ne olacak bilmiyorum hadi gündüz annem idare eder de gece hastanede kalmak gerekecek nasıl olcak bilmiyorum. Kizimdayken hastanede 7 gün yattım inşallah bunda sadece 1 gün yatar çıkarız

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Offf aynıyız canım ya ne olacak bende hiç bilmiyorum yapışık gibiyiz bizde ya doğumda hakikaten ne olacak bilmiyorum hadi gündüz annem idare eder de gece hastanede kalmak gerekecek nasıl olcak bilmiyorum. Kizimdayken hastanede 7 gün yattım inşallah bunda sadece 1 gün yatar çıkarız
Annem erkek kardeşim gelecek gece eşimde eve gelir ama nadıl olacak Aralık sonu olacsk

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar