Öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,373 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Öksürük
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Gribi atlatamadım öksürüğüm artıyor tavsiyelere açığım kızlar bir an önce geçmesi için ne yapmalıyım
Ayni durumdaydım bendede kronik sinüzit var ara ara gene tutuyo öksürük zencefille bal iyi geldi bana canım bir aydan beri geniz akintisindan ne gecem belli ne gündüzüm

...

Moderator
Mod
rank
Gribi atlatamadım öksürüğüm artıyor tavsiyelere açığım kızlar bir an önce geçmesi için ne yapmalıyım
Canım bemim uyguladığım tarif bal zencefil limon sıcak suya.Birde bir kaşık bala fındık kadar tereyağı,birksç damla limon sık ısıtıp ılk olarak ye canım.Çok faydalı öksürüğe.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım bemim uyguladığım tarif bal zencefil limon sıcak suya.Birde bir kaşık bala fındık kadar tereyağı,birksç damla limon sık ısıtıp ılk olarak ye canım.Çok faydalı öksürüğe.
Zencefil alıp deneyeceğim canım bu tarifi inşallah işe yarar ya çok teşekkür ederim 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.