Öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma_.42 tarafından oluşturulan Öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,039 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öksürük
Konbuyu başlatan Şeyma_.42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeyma_.42

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 2.5 aylık bebeğim çok öksürüyor ne yapmam lazım 😔Öksürük şurubu veremem dedi doktor.
Ya bu bebekler de genetik mi acaba 🤦🏻‍♀️benim oglan da öksürüyor ama doktora götürdüm diğerinde sorun yok dedi ama hala öksürüyor ara ara ilaçta vermedi

Şeyma_.42

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu bebekler de genetik mi acaba 🤦🏻‍♀️benim oglan da öksürüyor ama doktora götürdüm diğerinde sorun yok dedi ama hala öksürüyor ara ara ilaçta vermedi
Benimde ciğerinde bir şey yok dedi. Boğazım hafif kızarmış burnunu devamlı temizle dedi. Temizliyorum sürekli hâla büyük insan gibi öksürüyor kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktora sormadın mı bu bebeğin öksürüğü nasıl geçecek diye cnm
Burnunu açık tut öksürük şurubu veremem daha küçük dedi sadece

Geçmiş olsun canım benim
Sağol kuzum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeklerin ara ara öksürmesi etraftan yani kıyafetten halıdan havadan aldıkları partikülleri öksürerek hapşurarak dışarı atıyorlar canım hırıltılı öksürük değilse sorun yok

Şeyma_.42

Kayıtlı Üye
rank
Bebeklerin ara ara öksürmesi etraftan yani kıyafetten halıdan havadan aldıkları partikülleri öksürerek hapşurarak dışarı atıyorlar canım hırıltılı öksürük değilse sorun yok
Hırıltılı işte bi de arttı normal öksürük değil yani. Böyle sert sert olur ya küt küt öyle öksürüyor işte 😐

Geçmis olsun canım
Sağol kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar