Öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma_.42 tarafından oluşturulan Öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,037 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öksürük
Konbuyu başlatan Şeyma_.42
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeyma_.42

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2.5 aylık bebeğim çok öksürüyor ne yapmam lazım 😔Öksürük şurubu veremem dedi doktor.
1.5 su bardağı hazır suya 1 yemek kaşığı kuru beyaz dut koy ocakta kaynayana kadar bekle kaynayınca kapat 6dk dinlendir sabak akşam yemeklerden yarım saat önce iç hem size süt yapar sizden de bebeğe geçer doğal gıda öksürüğü de iyi gelir anaokuluna başlayan çocuğuma şuan heegün içiriyorum tabi şeker hastalığınız yoksa bunu saraçoğlundan duyup bartolin kistim için uygulamış kurtuşmuştum inşallah sizede şifa olur

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hiç duymadım canım onu nası bir şey ki
Aktarcidan Alican cnm günlük sakızı kaya tuzuna benziyor ondan bir kaç tane tavaya atican kısık ateşte rengi değişine kdar yakican ama bu sırada el avucundan biraz büyük pamugu üzerine tutucan bir yandan da karıştırcan tavayı o sakızın buharı pamuğa islencek çok sıcak olmama sürece bir bez koy üstüne pamuklu tarafi bebeğin gogusune koy aynı şekilde başka bir parcayi yap onuda sırtına koy sabah yap akşama kdsr hiç çıkarma sonra çıkar akşam yatarken de yap taze yeni yine koy faydasını gorucen canm googleden youtebden bak yapılışını daha iyi anlarsın en azından kuzum miniginize fayda edicek

Kızlar 2.5 aylık bebeğim çok öksürüyor ne yapmam lazım 😔Öksürük şurubu veremem dedi doktor.
Geçtiğimiz günlerde biri benzer post açmıştı gelen yorumlarda az bir zeytinyağında pekmez kaynat ılıyınca ver yazmıştı bı arkadaşımız ben denedim biraz fark etti öksürüğü azaldı benim bebeğimin (söyleyen arkadaşı hatırlamıyorum ama teşekkür ederim 🙏🏻)
Benimki 10 aylık ama senin bebeğinin ayı küçük ama olur mu yanlış yönlendirme olmasın ilerleyen aylar için aklında bulunsun diye yazıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar