Ölmüş bebeğimin kıyafetleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa ikra34 tarafından oluşturulan Ölmüş bebeğimin kıyafetleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,689 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ölmüş bebeğimin kıyafetleri
Konbuyu başlatan Elisa ikra34
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansu😘😘😘😘😘

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bnm ikinci bebeğim doğumdan sonra vefat etti ona aldığım hiç bsy giydirmek nasip olmadı hiç giymedi öylece duruyor ve tekrar hamileyim cinsiyet aynı sizce onun kıyafetlerini bu bebeğime giydirmeli miyim yoksa yeniden almalı mıyım kafam çok karışık

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bnm ikinci bebeğim doğumdan sonra vefat etti ona aldığım hiç bsy giydirmek nasip olmadı hiç giymedi öylece duruyor ve tekrar hamileyim cinsiyet aynı sizce onun kıyafetlerini bu bebeğime giydirmeli miyim yoksa yeniden almalı mıyım kafam çok karışık
Yaa çok üzüldüm basınız sağolsun Allah sabır versin bence diğer bebeğinize çok giydirdiklerinizi birine verin az kullandıklarıniz kalsın. Ekstra bazı şeylerde yine alırsınız . Şey özel değilse neden kaybettiniz ?

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Yaa çok üzüldüm basınız sağolsun Allah sabır versin bence diğer bebeğinize çok giydirdiklerinizi birine verin az kullandıklarıniz kalsın. Ekstra bazı şeylerde yine alırsınız . Şey özel değilse neden kaybettiniz ?
Sağol canm Hic giydrmedim 40 gün kuvezde kaldı bez hariç hiç bsy kullanmak nasip olmadı hepsi yeni bn 8 ay boyunca kanama gördüm gebeliğim de 34 hafta da doğdu 40 gün kuvezde kaldı sonra anne sütü kabul etmedi özel mamayı da kabul etmedi miktarı cogaltinca fenalaşiyodu en son vefat etti dayanamadi nasibi yokmuş hamd olsun Rabbime aldiklarina da verdiklerine de 🤲

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canm Hic giydrmedim 40 gün kuvezde kaldı bez hariç hiç bsy kullanmak nasip olmadı hepsi yeni bn 8 ay boyunca kanama gördüm gebeliğim de 34 hafta da doğdu 40 gün kuvezde kaldı sonra anne sütü kabul etmedi özel mamayı da kabul etmedi miktarı cogaltinca fenalaşiyodu en son vefat etti dayanamadi nasibi yokmuş hamd olsun Rabbime aldiklarina da verdiklerine de 🤲
Allah'ın bunda da bir bildiği vardır canım nice insanin bir tane bile bebeği olmuyor bak ne güzel şimdi de hamissin Rabbim bu bebisini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin madem hiç kullanmadin bence bu bebisine bunları kullan demek ki nasip bu bebeğininmis🌸 şu an kaç haftaliksin

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ın bunda da bir bildiği vardır canım nice insanin bir tane bile bebeği olmuyor bak ne güzel şimdi de hamissin Rabbim bu bebisini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin madem hiç kullanmadin bence bu bebisine bunları kullan demek ki nasip bu bebeğininmis🌸 şu an kaç haftaliksin
Allah razı olsun cnm şuan 21 haftalık çok şükür 🤲🤗

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canım 2ci bebeyine nasipmiş bence kullanmanda hiç bi sakınca yok Allahım butün hamilelere yardm ett sağlıkla bebislerimizi kucağımıza alalım inşalla🙏🙏🙏

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank

Tabikide giydirebilirsin ona nasip olur inşallah. Duygusal davranman çok normal ama çok fazla mana yüklemek de seni yıpratır. Sağlıkla kucağına al evladını inşallah.

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Giydr tabi canım. Kıyafet varken boşuna kıyafet alıp masraf yapma . Başka şeyler alırsın bebeğine o parayla. Allah hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar