Omega 3 kullanan varmı anneler lütfen bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan Omega 3 kullanan varmı anneler lütfen bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,235 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Omega 3 kullanan varmı anneler lütfen bakarmısınız
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ben özele gidiyorum bnm aldığım ilaçta 90 TL. Zaten devlette doktorlar devletin ödemediği ilacı yazmıyor diye biliyorum çünkü çevremde gidenler var benim kullandıklarına onların kullandıkları çok farkli
Aynen cnm devlete gidiyorum ben yazalim dedi yok hangisi iyise onu verin dedim o zaman biraz pahalı dedi bir şey olmaz dedim bunu veeçrdi folik asit de 70 TL aldım zamanında

S

Semiha

Guest
Bir haftadan bir şey olmaz doktoruna sormadan alma bir şey doğumda yaklaşmış zaten
Bence içnelisiniz sadece bebeğiniz için değil kendiniz için içmelisiniz hatta ailecek içmelisiniz Prof. lar her bireyin doğduğu andan itibaren Omega 3 ü dışarıdan takviye alması gerektiğini söylüyor çünkü başka türlü aldığımız gıdalar Omega 3 vitaminini karşılamıyormuş. Almanyada bile omega 3 ü hamileşikte hemen veriyorlarmış bir araştırın derim

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Bence içnelisiniz sadece bebeğiniz için değil kendiniz için içmelisiniz hatta ailecek içmelisiniz Prof. lar her bireyin doğduğu andan itibaren Omega 3 ü dışarıdan takviye alması gerektiğini söylüyor çünkü başka türlü aldığımız gıdalar Omega 3 vitaminini karşılamıyormuş. Almanyada bile omega 3 ü hamileşikte hemen veriyorlarmış bir araştırın derim
Evet hamileliğin belirli bir zamana kadar veriyorlar ama yine de danışın doktoruna ama önereceğini sanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar