Ön fontanel “bıngıldak” genişliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Ön fontanel “bıngıldak” genişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ön fontanel “bıngıldak” genişliği
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hayırlı günler cuma günü Ayra kafadan usg ye girdi sonucu bugün gösterdik kafasının üstünde olan bıngıldağı olması gerekenden geniş doktor takip edeceğiz kapanmazsa nörolojiye sevk edeceğiz dedi . Başına böyle bir şey gelen var mı ? Birde enfeksiyon kan değerleri yine düşük Hematoloji takibe aldıl . Bir sürü kan istediler kan değerleri normal olana kadar aşıların hepsini yaptırmamız yasak . Kafayı yiyeceğim arttık.
Çok geçmiş olsun canım erken kapanan gördüm ama geniş olan hiç duymadım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nedense doktorlar hepsi demeyimde neden insanları korkutuyolar hamileykende ayraya kemikleri kisami tam hatırlamıyorum öyle bişey demişlerdi maşallah kızın şuan normal kilosu boyu degilmi
Yani gelişimi iyi ama minyon bir kız 46cm doğdu görsen minicikti ama gelişimi iyi yani 1 ayda 4,5 cm uzadı 1 aylıkken 50,5 olmuştu kilo alını doğumdan sonra 2700 kadar düştü 500 gram verdi yoğun bakımda 🥺🥺zar zor 1 ayda 1.100 gram aldırdım doktoe her şey iyi diyor ben o kemik olayımı söyledim şuan sorun yok takibe alırız dedi ama en erken 10 yaşında belli olur o sıkıntı dediler .
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım erken kapanan gördüm ama geniş olan hiç duymadım
Bende ilk kez duyuyorum geç kapanan da duydum ama genil olması bilmiyorum off ya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kansızlık olabilirmi ayranurda

Sen niye geldin kalpmi yine
Yok canım ya gözümden ameliyat olmuştum ya hani bulanıklik devam ediyor onun için beni araştırma hastanesine sevk ettiler gittim oda gözde görmeyi engelleyen hiçbir durum yok nöroloji git dedi oraya da gittim oda mr kan filan istedi mr çekimi daha Ağustosta kan sonuçları 1 ay sonra çıkacak temmuz da ayrı bir göz filmi var yani anlıycagin karmaşık bişey oldu ya

Amin gamzem amin . Sen nasılsın sonuçlar ne

Yok birtanem
İyi şükür canım sonuçlar daha yok ki göz doktoru nöroloji yönlendirdi oda mr kan filan istedi daha Ağustos a kadar çekim için bekliycem ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yok canım ya gözümden ameliyat olmuştum ya hani bulanıklik devam ediyor onun için beni araştırma hastanesine sevk ettiler gittim oda gözde görmeyi engelleyen hiçbir durum yok nöroloji git dedi oraya da gittim oda mr kan filan istedi mr çekimi daha Ağustosta kan sonuçları 1 ay sonra çıkacak temmuz da ayrı bir göz filmi var yani anlıycagin karmaşık bişey oldu ya

İyi şükür canım sonuçlar daha yok ki göz doktoru nöroloji yönlendirdi oda mr kan filan istedi daha Ağustos a kadar çekim için bekliycem ya
Kız bu ne böyle ordan oraya ordan oraya ben varua doktoe böyle yönlendirince bir stres oluyorum 🤦🏻‍♀️. Hayırlı sonuçlar al inşallah 🙏🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız bu ne böyle ordan oraya ordan oraya ben varua doktoe böyle yönlendirince bir stres oluyorum 🤦🏻‍♀️. Hayırlı sonuçlar al inşallah 🙏🏻
Sorma ya kendimi gectim çocuklar durmuyor kayınvalidemlere bırakıyorum ben gelene kadar kıyameti koparıyorlar resmen hiç durmuyorlra tren dir servistir in kalk olmasa onları da yanımda götürüm ama işte dedim gibi mesafe baya var tren le gidiyorum birde ordan şehir için dolmuşlara anca öyle gidiliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ayy
Sorma ya kendimi gectim çocuklar durmuyor kayınvalidemlere bırakıyorum ben gelene kadar kıyameti koparıyorlar resmen hiç durmuyorlra tren dir servistir in kalk olmasa onları da yanımda götürüm ama işte dedim gibi mesafe baya var tren le gidiyorum birde ordan şehir için dolmuşlara anca öyle gidiliyor
ayy çok zor kuzum balla annem olmasa bende iki çocukla gidip gelemem sanırım 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar