Ön fontanel “bıngıldak” genişliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Ön fontanel “bıngıldak” genişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ön fontanel “bıngıldak” genişliği
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Herhangi bir ilerleme ya da lezyon yokmuş çok şükür ama anestezi olmadan bir gözü 13 diğerini 8 ölçmüşler anesteziden sonra 10a 7 ölçmüşler bunu anlamadık normalde buradan aldıklarımızla başka bir doktora daha gidiyoruz hocamızla yakınlar o ona bilgi veriyor bakalım o diğer hocaya soracağız artık gidince
Allah Allah doktorun anlatırsa bize de anlat canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Eğer 7 ölçtükleri normalse 8di bi gözü 1 derece düşmüş 🥹 Zaten sağ gözü sol kadar iyi değil demişlerdi en azından biri belki düzelir 🥹 İnşAllahhh 🤞🤲
Au o zaman inşallah 7 ve 10 dur kuzum gerileme vardır inşallah 🙏🏻

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım ya gözümden ameliyat olmuştum ya hani bulanıklik devam ediyor onun için beni araştırma hastanesine sevk ettiler gittim oda gözde görmeyi engelleyen hiçbir durum yok nöroloji git dedi oraya da gittim oda mr kan filan istedi mr çekimi daha Ağustosta kan sonuçları 1 ay sonra çıkacak temmuz da ayrı bir göz filmi var yani anlıycagin karmaşık bişey oldu ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi şükür canım sonuçlar daha yok ki göz doktoru nöroloji yönlendirdi oda mr kan filan istedi daha Ağustos a kadar çekim için bekliycem ya
Hayatta en büyük servet sağlık geçen kulağımda uguldama oldu bütün beynimi sardı üç gün sürdü resmen dünyam karardı gecmeseydi delirmistim matkapla beynimi deliyor öyle bişey kulağım sağır olmaz İnsAllah acil gidecem iyi bir doktor arıyorum Türkiye'de bakalım Allah sağlık versin sanada bana tüm hasta olup şifa bekleyenlere

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayatta en büyük servet sağlık geçen kulağımda uguldama oldu bütün beynimi sardı üç gün sürdü resmen dünyam karardı gecmeseydi delirmistim matkapla beynimi deliyor öyle bişey kulağım sağır olmaz İnsAllah acil gidecem iyi bir doktor arıyorum Türkiye'de bakalım Allah sağlık versin sanada bana tüm hasta olup şifa bekleyenlere
Aynen öyle canım gerçekten keşke herkes bunun bilincinde olsa
Rabbim şifa versin inşallah canım kulağından mi rahatsizsi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer 7 ölçtükleri normalse 8di bi gözü 1 derece düşmüş 🥹 Zaten sağ gözü sol kadar iyi değil demişlerdi en azından biri belki düzelir 🥹 İnşAllahhh 🤞🤲
İnşallah düzelir canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oyy sonuç belli mi canım 7 miymiş cidden
Anesteziden önce 12/8 demişler ama çok ağladı 7de bir başladı ağlamaya 8 buçukta aldılar hala ağlıyordu belki yanlış ölçülmüştür bilemiyorum anesteziden sonra 10/7 ölçmüşler eğer 7yse bir senede 2 derece düşmüş olacak inşAllah bakalım diğer hocada ölçsün de

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Anesteziden önce 12/8 demişler ama çok ağladı 7de bir başladı ağlamaya 8 buçukta aldılar hala ağlıyordu belki yanlış ölçülmüştür bilemiyorum anesteziden sonra 10/7 ölçmüşler eğer 7yse bir senede 2 derece düşmüş olacak inşAllah bakalım diğer hocada ölçsün de
Diğer hoca ne zaman ölçecek kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar