Öncelikle durumu okudum şok oldum ben Yusuf sibelin eşi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sybm tarafından oluşturulan Öncelikle durumu okudum şok oldum ben Yusuf sibelin eşi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,637 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öncelikle durumu okudum şok oldum ben Yusuf sibelin eşi
Konbuyu başlatan Sybm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eymenin Annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Balkaymak

Guest
Hiç inandirici gelmedi bana.bilmiyorum belkide dogrudur ama anlattikariyla sacmaladilar

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Hiç inandirici gelmedi bana.bilmiyorum belkide dogrudur ama anlattikariyla sacmaladilar
Canım inan bnde daha inanmıyorum sizde iananmayin arkadaşlar bn bile bu uygulamayı yüklediğim de başta hiç bir şeyi bilmiyordum bir süre sonra öğrendim post acmaymis bilmem neymiş bilmiyordum bn Sibel abla yapmamış diyemiyorum kusura bakmayın yapmış ta olabilir ilk giren birisi nasıl yapılacağını da bilmez ilk kez girmese bile bilmez bn sanırım beş aylık fln din iyce cozdugumde burasını ayrıca eşinin girmeside tabiki hiç hoş değil ama siz siz olun herkese ve herşeye inanmayın Sibel ablada kesin yapmaz demeyin

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle özür dilerim sizlerdensibelin kuzeni için yeni geldim ben bildirim geldi diye ben durum yap sibelin Çok arkadaşı var dua etsinler Sibel için ama resmen herşeyi eyi abartmış sadece bıçak çok afedersiniz özür dilerim süt gelen bölge gögsüne battı kalbine degil . İkolata açarken degil waffle yaparken battı hastaneye yetiştirdik. Çok derindi dikişler atıldı epilepsi hastası oldugu için nöbet geçirdi dilini yutunca nefesi gitti nefes için makineye baglayıp entübe ettiler uyutuyorlar Allah izin verirse sabah uyanır size yazar kuzeni için özür dilerim herkesi ailemi sibelin ailesini çok mormutmuş
Rabbım şifalar versin çok korktum mesajı görünce aman iyi olsun❤️❤️❤️

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle özür dilerim sizlerdensibelin kuzeni için yeni geldim ben bildirim geldi diye ben durum yap sibelin Çok arkadaşı var dua etsinler Sibel için ama resmen herşeyi eyi abartmış sadece bıçak çok afedersiniz özür dilerim süt gelen bölge gögsüne battı kalbine degil . İkolata açarken degil waffle yaparken battı hastaneye yetiştirdik. Çok derindi dikişler atıldı epilepsi hastası oldugu için nöbet geçirdi dilini yutunca nefesi gitti nefes için makineye baglayıp entübe ettiler uyutuyorlar Allah izin verirse sabah uyanır size yazar kuzeni için özür dilerim herkesi ailemi sibelin ailesini çok mormutmuş
Birisi o kuzenini bana getirsin sabahtan beri içim içimi yiyor Neyse çok şükür Allah acil şifalar versin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten kimseye inanacak durum bırakmamışsınız siz neden uygulamayı kullanıyorsunuz o ayrı konu gebelik takibi yazıyor bayanlar için olduğu belli açıpta paylaşım yapmanız da hoş değil Sibel kendini iyi hissedince durumu açıklayabilirdi sizin yazdıklarınız kuzenin yazdıkları olay nasıl olmuş o bile farklı farklı anlatılıyor neyse geçmiş olsun diyelim
Çok doğru kesinlikle katılıyorum 👏

Gamzesahin

Kayıtlı Üye
rank
Ay iyi bir haber geldi şükür çok geçmiş olsun akşam hepimizin hakkına girdi kuzeni sabaha kadar ağrı çektim ve kötü rüya gördüm şahsen ben hakkımı helal etmiyorum o kuzen her ne haltsa ama kadın iyiymiş çok sevindim doğrusu yavrusu var tanımasamda insan kendisini onun yerine koyunca deliricek gibi oluyor

Çok geçmiş olsun şuan iyidit inşallah

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Canım inan bnde daha inanmıyorum sizde iananmayin arkadaşlar bn bile bu uygulamayı yüklediğim de başta hiç bir şeyi bilmiyordum bir süre sonra öğrendim post acmaymis bilmem neymiş bilmiyordum bn Sibel abla yapmamış diyemiyorum kusura bakmayın yapmış ta olabilir ilk giren birisi nasıl yapılacağını da bilmez ilk kez girmese bile bilmez bn sanırım beş aylık fln din iyce cozdugumde burasını ayrıca eşinin girmeside tabiki hiç hoş değil ama siz siz olun herkese ve herşeye inanmayın Sibel ablada kesin yapmaz demeyin
Başından beri hiç. İnanmadım bu kadar inanan insan varkende bişey demek istemedim. Duygularıma tercüman oldun

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin 🤲 durumu nasıl şimdi iyimi 🌹🥀🌷 inşaallah biran önce iyi olur

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Başından beri hiç. İnanmadım bu kadar inanan insan varkende bişey demek istemedim. Duygularıma tercüman oldun
Bende birsey anlamadim ya durum neki şimdi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah şifa wersin tezellden insaAllah. Ama Bende sizin burda olmanıza şok oldum kardeş. Ne isinz war burda. İnsanın eşi öyle bi durumdayken akıl buraya nasıl qelir. Kendinizi etik buluyormusunuz. Benm de eşim war daha bikere bu uyqulama ne demsliqi yok. Çok yanlış ayıp.
Kesinlikle.katiliyorum.seydoşcum sana.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...