Sorum var Önemli kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Önemli kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,707 kez görüntülenmiş, 125 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önemli kizlar
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalik hamileyim dün evi dip bucak temizliğe girdim bir türlü aklıma gelmiyor bebek tekme attı mi diye dün gece kafama çok taktim normalde karnimi sevince falan karşılık verirdi gün içinde atardı temizlik sırasında attı ben mi hissetmedim diye düşünüp duruyorum bugün de hiç atmadı henüz napmam lazım bebeğimi hissetmek için normal mi

Burcu34

Kayıtlı Üye
rank
23 haftalik hamileyim dün evi dip bucak temizliğe girdim bir türlü aklıma gelmiyor bebek tekme attı mi diye dün gece kafama çok taktim normalde karnimi sevince falan karşılık verirdi gün içinde atardı temizlik sırasında attı ben mi hissetmedim diye düşünüp duruyorum bugün de hiç atmadı henüz napmam lazım bebeğimi hissetmek için normal mi
Hissetmemiş olma ihtimalin yüksek cnm temizliğe dalınca insn frktmz bugün brz dha Bi bak uzan dinlen karnını sev

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Çikolata ye benimki hiç durmazdı çikolata yediğimde

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çi
Çikolata ve meyve suyu iç canım dün çok yorulduysan bu yüzden bebek haraket etmeyebilir sen bir takip et çikolata ye sol tarafına uzan 2 saat takip et öyle baktın haraket yok direk hastaneye git inşallah haraket eder minik paşa

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Çi

Çikolata ve meyve suyu iç canım dün çok yorulduysan bu yüzden bebek haraket etmeyebilir sen bir takip et çikolata ye sol tarafına uzan 2 saat takip et öyle baktın haraket yok direk hastaneye git inşallah haraket eder minik paşa
Evet dün baya iş yaptım yordum demek ki pasami karnim çok küçük ya unutuyorum bazen eğilip kalkarken tamam çikolata falan yiyim dedigin gbi bir takip edeyim bugün hep yatım bari insan korkuyor valla ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çikolata ye benimki hiç durmazdı çikolata yediğimde
Yeter ki hareket etsin bol bol yerim cnm

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Tatlı biseyler ye ve bol bol dinlen atar canım merak etme 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet dün baya iş yaptım yordum demek ki pasami karnim çok küçük ya unutuyorum bazen eğilip kalkarken tamam çikolata falan yiyim dedigin gbi bir takip edeyim bugün hep yatım bari insan korkuyor valla ya
Korkar tabi canım Kayra da ben kendiöi aşırı yorduğum zaman asla tekme atmaz haraket etmezdi ben bu dediğiöi yapardım karnımı severdim hatta bazen onu rahatsız etmek için karnıma ufak dokunuşlar yapardım 😂😂 o zamna hemen vururdu ama aklımı alırdı eşek

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Hissetmemiş olma ihtimalin yüksek cnm temizliğe dalınca insn frktmz bugün brz dha Bi bak uzan dinlen karnını sev
Cam sil yer sil derken aşırı daldım ise gecede fena taktım kafaya bugün hiç yapmam dinlenip küçük paşayı takip edeyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tatlı biseyler ye ve bol bol dinlen atar canım merak etme 🥰
Ay insan korkuyor canm en ufak şeyde eskiye göre şimdiki hamilelikler valla aşırı dertli eskiden bahçe kazma kazarlardi hiç birsey yok şimdiki hamilelikler hep sıkıntılı insan korkuyor valla etrafimizda çok görüyoruz ya

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ayşem lütfen kendini yorma canım uzan dinlen tatlı şeyler ye takip et eğer aynı devam ederse acile git haberdar et benide

Tüm sayfalar yüklendi.