Sorum var Önemli kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Önemli kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,710 kez görüntülenmiş, 125 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önemli kizlar
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Asko sabah ıhlamur yaptım içine bal koyup icirdim biraz asele daha sonra daha demin üzüm pekmezine kara biber koydum bir tutam bir kaç damla limon sıktım daha sonra nane limon kaynaticam akşama dogruda balla toz zencefil yediririm diyorum sulandırinca içmiyor direk kaşıkla veriyorum bu arada bunları bende içiyorum yiyorum bebeğe bir zararı varımdır banada geçti boğazlarım kopuyor @Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asko sabah ıhlamur yaptım içine bal koyup icirdim biraz asele daha sonra daha demin üzüm pekmezine kara biber koydum bir tutam bir kaç damla limon sıktım daha sonra nane limon kaynaticam akşama dogruda balla toz zencefil yediririm diyorum sulandırinca içmiyor direk kaşıkla veriyorum bu arada bunları bende içiyorum yiyorum bebeğe bir zararı varımdır banada geçti boğazlarım kopuyor @Asena.ase
Bir zararı olmaz kuzum ama zencefili fazla tüketmemeye çalış

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Bir zararı olmaz kuzum ama zencefili fazla tüketmemeye çalış
Bir tutam koyuyorum canm istiyorum ki hastaneye goturmeden evde doğal yollardan iylestiriyim kuzumu ya bende zaten halsiz oldum banda geçti bnm de çok ilerlemeden önüne geçmiş oliyim diye bildiğin başka birsey var mı öksürügu kesmek için yaparım hemen şu faydalı dersen

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bir tutam koyuyorum canm istiyorum ki hastaneye goturmeden evde doğal yollardan iylestiriyim kuzumu ya bende zaten halsiz oldum banda geçti bnm de çok ilerlemeden önüne geçmiş oliyim diye bildiğin başka birsey var mı öksürügu kesmek için yaparım hemen şu faydalı dersen
Hatmi bitkisi var bitki çayı bu öksürüğe çok iyi geliyor bı araştır istersen

Tüm sayfalar yüklendi.