Sorum var Önemli kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asel ❤️💙Alparslan tarafından oluşturulan Önemli kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,872 kez görüntülenmiş, 125 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önemli kizlar
Konbuyu başlatan Asel ❤️💙Alparslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel ❤️💙Alparslan

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hemde nasıl ya yerinde durmuyor ki ziplarken dudagini patlattı mesela yaramaz aşırı ya gotu bir dakika yerinde durmuyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir kaç güne giderim görmeye bakalım bey efendi kaç kilo henüz hiç öğrenmedim
Daha küçük gramdır minicik çok tatlı 😍son haftalara doğru çok kilo alıyorlar

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Daha küçük gramdır minicik çok tatlı 😍son haftalara doğru çok kilo alıyorlar
Minnak ya gramlık yesin annesi onu dün yengem olmayan bebek kıyafetlerini getirdi ay yerim onları erkek bebek kiyafetleride tatlı oluyormuş ya 🥰 aseli hep çiçekli pempeli büyüttüm ya

CNm ya birsey sorucam ben aseli 10 gün ancak emzire bildim.hic sütüm olmadı ve çok.uzuldum şimdi alparslani bol bol emzirmek istiyorum beslakt diye bir damla varmış onu hiç duydun mu mesele neler yapmam lazım çoğalsın diye birde elektirikli süt sagma makinesi almak istiyorum çeke çeke çoğalır derler sezeryan olucam o yüzden ne yapmam lazım valla şimdiden hep araştırıyorum birde acaba o damlayı illa doğumdan sonra mi kullanılır önceden içme şansımız yokmudur acaba süt icerde çoğalsa

Son düzenleme:

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Minnak ya gramlık yesin annesi onu dün yengem olmayan bebek kıyafetlerini getirdi ay yerim onları erkek bebek kiyafetleride tatlı oluyormuş ya 🥰 aseli hep çiçekli pempeli büyüttüm ya

CNm ya birsey sorucam ben aseli 10 gün ancak emzire bildim.hic sütüm olmadı ve çok.uzuldum şimdi alparslani bol bol emzirmek istiyorum beslakt diye bir damla varmış onu hiç duydun mu mesele neler yapmam lazım çoğalsın diye birde elektirikli süt sagma makinesi almak istiyorum çeke çeke çoğalır derler sezeryan olucam o yüzden ne yapmam lazım valla şimdiden hep araştırıyorum birde acaba o damlayı illa doğumdan sonra mi kullanılır önceden içme şansımız yokmudur acaba süt icerde çoğalsa
Aynen ćok güzel oluyor minicik erkek bebek kıyafetleri biraz daha asil oluyor kız çocukların ki cicili bicili 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sana

Sana tek tavsiyem ne biliyoe musun doktoeun sana doğum günü verince her gün göğüslerinş sıcak su ile yıkaman ve ovslaman bak ben doğuma alındığım andan itibarwn hastwnxe 2 saate bir duşa girip göğüslerimi bol sıcak su ile yıkardım hep 2. Gün doğum oldu direk sütüm geldi ve sürekli emzirdim sağma yapmadım bebeğin gece emmesi ne kadar çok olursa sütün o kadar çok olur ve annenin sütü bebeğin gece emdiği miktara göre çoğalır. Beslak samla duydum ama ben kullanmadım merve kullandı sanırım bekle onu etiketleyim @Mervercan

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ćok güzel oluyor minicik erkek bebek kıyafetleri biraz daha asil oluyor kız çocukların ki cicili bicili 😀
Aynn aselde öyleydi 🥰

Sana

Sana tek tavsiyem ne biliyoe musun doktoeun sana doğum günü verince her gün göğüslerinş sıcak su ile yıkaman ve ovslaman bak ben doğuma alındığım andan itibarwn hastwnxe 2 saate bir duşa girip göğüslerimi bol sıcak su ile yıkardım hep 2. Gün doğum oldu direk sütüm geldi ve sürekli emzirdim sağma yapmadım bebeğin gece emmesi ne kadar çok olursa sütün o kadar çok olur ve annenin sütü bebeğin gece emdiği miktara göre çoğalır. Beslak samla duydum ama ben kullanmadım merve kullandı sanırım bekle onu etiketleyim @Mervercan
Tamam cnm aklımın köşesine yazdım bu dediğini mutlaka yapicam çünkü çok istiyorum emzirmek istemiyorum mecbur kalmadıkça mama hiç nasip olmadı ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynn aselde öyleydi 🥰

Tamam cnm aklımın köşesine yazdım bu dediğini mutlaka yapicam çünkü çok istiyorum emzirmek istemiyorum mecbur kalmadıkça mama hiç nasip olmadı ya
İnşallah canım

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sana

Bende hiçbiri işe yaramadı kız özellikle humana içince o çemen kokusu varya mahvediyor insanı 1 hafta çıkmıyor üstünden 😂

Tüm sayfalar yüklendi.