Önemli soru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan Önemli soru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 587 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önemli soru
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 yaşında oğlum var 1 aydır takip ediyorum
Hep aynı tek gözüyle böyle sanki göz kırpar gibi hareket ediyor ama bana göz kırpmak gibi de gelmiyor hep aynı gözüyle yapıyor aynı şeyi sizce bir sorunmu var gerçi sürekli takip ediyorum elimle sağ sol yapıyorum bakıyor ama şüphelendim 🤨🤨

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Yanında biri varken mi yapıyor veya baba gelince felan mı? Oyuna dalmışkende aynı hareketi yapıyor mu? Genelde ilgi için yaparlar .önce onu bi tam olrk gözlemleyin inş bi sağlık problemi yoktur .2 yaş sendromu olayı var tabii birde.ama yaptıkları ilgi çekmek içinmiş gibi geldi.bu yaşta mı demeyin vallahi herseyi biliyorlar ☺️💐

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yanında biri varken mi yapıyor veya baba gelince felan mı? Oyuna dalmışkende aynı hareketi yapıyor mu? Genelde ilgi için yaparlar .önce onu bi tam olrk gözlemleyin inş bi sağlık problemi yoktur .2 yaş sendromu olayı var tabii birde.ama yaptıkları ilgi çekmek içinmiş gibi geldi.bu yaşta mı demeyin vallahi herseyi biliyorlar ☺️💐
Yani açıkçası yoktu böyle bişey ben bı kaç kere çizgi izlerken de denk geldim görünmeden bakdim arada yapıyor inşallah ki dediğiniz gibidir. Ama yani iç güdüsel olarak şüpheleniyorum gercekden çünkü 1 aydır yapıyor böyle hep aynı gozuyle bişey yerken uyanınca bişey izlerken gülerken ne bileyim 😏 içimde bir kurt var

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Yani açıkçası yoktu böyle bişey ben bı kaç kere çizgi izlerken de denk geldim görünmeden bakdim arada yapıyor inşallah ki dediğiniz gibidir. Ama yani iç güdüsel olarak şüpheleniyorum gercekden çünkü 1 aydır yapıyor böyle hep aynı gozuyle bişey yerken uyanınca bişey izlerken gülerken ne bileyim 😏 içimde bir kurt var
Evde sıkılmıştı olabilir annesi gezin havası değişsin çocugun.baktınız hala devam ediyo bi göz Dr na götürün belki Bahar alerjisi felandır.ama ilgiymiş gibi geldi bana

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Evde sıkılmıştı olabilir annesi gezin havası değişsin çocugun.baktınız hala devam ediyo bi göz Dr na götürün belki Bahar alerjisi felandır.ama ilgiymiş gibi geldi bana
İnşallah ablacım tesekur ederim. Yani araştırdım biraz alerjik diyor birde sürekli göz kırpma tık diye bahsediliyorda devam ederse iki gün daha gideceğim çok tesekur ederim 🌺🌺

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Hep aynı tek gözüyle böyle sanki göz kırpar gibi hareket ediyor ama bana göz kırpmak gibi de gelmiyor hep aynı gözüyle yapıyor aynı şeyi sizce bir sorunmu var gerçi sürekli takip ediyorum elimle sağ sol yapıyorum bakıyor ama şüphelendim 🤨🤨
Doktora götür göz problemleri ne kadar erken tedavi olursa o kadar iyi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm geçmiş olsun en iyisini doktor bilir doktora göstermen de fayda var

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım doktora götür bence inşallah bi sorun yoktur🥰

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bebeğinde tik olmuş olabilir, doktora götür bir sıkıntısı yoktur inşallah 🙏☺️🤗

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bence öncelikle bir göz doktoruna götürün bir problem olup olmadığını anlarsın için rahat eder sonrasında eğer bu konu devam ederse bir pedagogla görüşebilirsin hani niye yapıyor tik mi var ne var bu konuda bilgi alırsın ama bence biseyi yok bebek belki birinden gördü ilgisini çekti tekrar ediyor bir süre sonra bırakır bence yani oyun bile sanıyor olabilir 🤗🤗 İnşallah kötü bişey değildir üzme kendini

Tüm sayfalar yüklendi.