Sorum var Onemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Onemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Onemli
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tatlı telaşım kızım
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sümeyra lütfen kırıcı konuşmayın birbirinize bir dediniz iki dediniz yeter konu kapansin lütfen
Canım kimse kimsenin ne yaşadığını bilmiyor emin ol ben birşey demiyorum bu kadın özelden neler neler dedi hülyaya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sümeyra lütfen kırıcı konuşmayın birbirinize bir dediniz iki dediniz yeter konu kapansin lütfen
Postu açma sebebi bu zaten tanımıyorsun onu emin ol tanisaydim böyle demezsin herkes karşıdakini düşünmeden kalp kırıyor çok güzel biz birşey demiyoruz bile uyarı geliyor keşke özel de ne yazdığını okusan cesareti varsa o yazdıklarını burdada yazsın burda da polyana oynuyor

Ben artık hiç bir şey demiyorum bu son cümlem haberiniz olsun burda eğer bir kişi benimle kırıcı konuşsun o zamn ben görecem sizi kesinlikle bu uygulama da adalet diye birşey yok herkes sevdiği kişiye laf söyleyemiyor ama arası normal olanlara ağzına gele i saydırsin bu saatten sonra görelim bakalım..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım kimse kimsenin ne yaşadığını bilmiyor emin ol ben birşey demiyorum bu kadın özelden neler neler dedi hülyaya

Postu açma sebebi bu zaten tanımıyorsun onu emin ol tanisaydim böyle demezsin herkes karşıdakini düşünmeden kalp kırıyor çok güzel biz birşey demiyoruz bile uyarı geliyor keşke özel de ne yazdığını okusan cesareti varsa o yazdıklarını burdada yazsın burda da polyana oynuyor

Ben artık hiç bir şey demiyorum bu son cümlem haberiniz olsun burda eğer bir kişi benimle kırıcı konuşsun o zamn ben görecem sizi kesinlikle bu uygulama da adalet diye birşey yok herkes sevdiği kişiye laf söyleyemiyor ama arası normal olanlara ağzına gele i saydırsin bu saatten sonra görelim bakalım..
Konu kapansin diye dedim uzamasın artık haklısın veya haksızsin demedim ki

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar