Önerilerinizi bekliyorum tecrubeli anneler :)

• Konbuyu başlatan Alparslanin annesi 💜💟💜
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslanin annesi 💜💟💜 tarafından oluşturulan Önerilerinizi bekliyorum tecrubeli anneler :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Önerilerinizi bekliyorum tecrubeli anneler :)
Konbuyu başlatan Alparslanin annesi 💜💟💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
Islak mendil olarak slepyy natural saf sulu kullanıyorum çok güzel diğer ıslak mendiller gbi kopurmuyor saf suyla yapılmis bebek bezi olarak da slepyy kullanıyordum ama sızdırma olayı çok yaşadım şuan prima kullanıyorum pahalı ama 🙈henüz sizdirma olayı yaşamadım hiç
memnunsunuz ıslak mendilden sanırım. benim bebeğin cildi aşırı hassas. evde hep kaynatılmış ılımış su var o su ve pamukla siliyorum. başka bir ıslak mendil kullandım mı hemen pişik oluyor. sleepy natural'den aynı randımanı alabilir miyim acaba?😊

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tecrübeli anneler ben 34 haftalik hamileyim oğlum olucak bana önerebileceğiniz bebek bezi ve ıslakmendil markası söyler mısınız yardımınıza ihtiyacım var kafam çok karışık şimdiden teşekkürler :)
Bebem natural alıyorum çok memnun kaldım bir çok marka kullandım ama bu sızma yapmıyo ve diğerleri çok koku çıkarıyo bu öyle değil kesinlikle tavsiye ederim bide yeni doğana ıslak mendil değilde bebek pamuğu kullanmanı tavsiye ederim su ile silebilirsin ıslak mendil bebek cildini mahfediyo pişik yara yapıyo

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
memnunsunuz ıslak mendilden sanırım. benim bebeğin cildi aşırı hassas. evde hep kaynatılmış ılımış su var o su ve pamukla siliyorum. başka bir ıslak mendil kullandım mı hemen pişik oluyor. sleepy natural'den aynı randımanı alabilir miyim acaba?😊
Cnm çok memnunum valla saf suyla üretilmiş diğer bezler gbi kopurme olmuyor bir paket al dene anlarsin ben birde pişik kremim var onu kullanıyorum arada ondan da çok memnunum

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba tecrübeli anneler ben 34 haftalik hamileyim oğlum olucak bana önerebileceğiniz bebek bezi ve ıslakmendil markası söyler mısınız yardımınıza ihtiyacım var kafam çok karışık şimdiden teşekkürler :)
Ben bim den 3 lü ıslak mendil kullanıyorum dokusu cok güzel pişik de yapmıyo. Bez de slepy den vazgecemem baby turco da güzel ama yenidogan için slepy öneririm 3 cocukda da slepy kullandım hala da kullanıyorum.

Islak mendil deilde ilk 3 ay pamuk ve su ile silmeni öneririm mendil olarak e Ebebegin kendi markası yenidoğan mendili çok iyi erkek kız bebekler için ayrı ayrı var. Bezde her bebeğe göre deisiyor kimine pişik yapıyor kimine yapmıyor deneyip görmen lazim galiba.
İlk aylarda bende pamuk kullandım canım daha sonra islak mendile geçtim

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Islak mendili yıkayıp kullanıyorum ben o yüzden marka önemli değil uygun fiyatlı her mendil i kulandım bez tabiki eniyisi pirima ama gücü yetene ben beby turko kulanıyorum çok tutunca bebekte sızdırma oldu ama en uygun bez o devam etmeyi düşünüyorum ama hepsini kullandım pirima be molfix alabilirseniz en iyisi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar