Öneriniz nedir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülnihal tarafından oluşturulan Öneriniz nedir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 903 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Öneriniz nedir
Konbuyu başlatan Gülnihal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mamı Sibel

Gülnihal

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok pahalı herşey uygun fiyata yok ancak Evsohoptsn bak taksitle al
Tamam canım bı bakayim çok alternatif var kafam karıştı kullanışlı olsun istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim mutfağım da çook küçük maalesef öyle takım almadım ayrı kapanabilir masadan ve sandalye aldım tabure de olabilir ama bizim mutfağa 4 kişi anca sığıyor o kadar küçük sende öyle düşünebilirsin Allah kısmet ederse mutfağı büyük eve geçersem istediğim gibi alacam bende buraya olmuyor takım
Benim mutfağım da küçük dört kişilik bile zor sığar ama eşimle ikimize yettiği kadar bişey olsa diye düşünüyorum önümüz ramazan zor oluyot hamileyken sofra koymak

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mutfağıma masa almak istiyorum kullanmakta olduğunuz masalardan önerirmisiniz uygun fiyata bulabilecegim hemde kullanışlı olan mutfağım küçük bu arada
Bende mutfağa masa alacağım diye araştırdım mutfak küçük olunca açılıp kapanan masalar var onlar çok kullanışlı 🤗

Çok pahalı cnm bulaşık makinesi almadım
Ben daha yeni aldım bir hafta falan oldu Bekodan aldım taksitle ve bu arada evet çok pahalandi herşey 😕 İnşallah yakın zamanda alırsın 🙏🙏

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Bende mutfağa masa alacağım diye araştırdım mutfak küçük olunca açılıp kapanan masalar var onlar çok kullanışlı 🤗

Ben daha yeni aldım bir hafta falan oldu Bekodan aldım taksitle ve bu arada evet çok pahalandi herşey 😕 İnşallah yakın zamanda alırsın 🙏🙏
Güle güle kullan cnm

Tüm sayfalar yüklendi.