Sorum var Orgzm olmak

• Konbuyu başlatan Beyza gül
  • Toplam 37 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza gül tarafından oluşturulan Orgzm olmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,570 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Orgzm olmak
Konbuyu başlatan Beyza gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar orgzm olmak bebeğe zarar verirmi 34+0
Bildiğim kadarıyla zarar vermiyor canım çünkü ben gebeliğim son gününe kadar ilişkiye girdim 😅 doğum sancılarım 1 gün önce tuttu tabi eşim evde yoktu işteydi başka şehirde ve ertesi günün akşamı sürpriz yaptı eve geldi tabi benim sancılarım baya çok var biz o akşam bile ilişkiye girdik ve ondan sonra hastaneye doğuma gittik gece saat 12 idi 🤭🤭 eşim halada diyor biz o zman nasıl yaptık diye diyor senin sancıların vardı o kadar azgındın ki sancılara rağmen istiyordun 😅😅 bu arada eşim olmaz sancıların var diyordu ben yok istiyorum diyordum 🤭🤭

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Bildiğim kadarıyla zarar vermiyor canım çünkü ben gebeliğim son gününe kadar ilişkiye girdim 😅 doğum sancılarım 1 gün önce tuttu tabi eşim evde yoktu işteydi başka şehirde ve ertesi günün akşamı sürpriz yaptı eve geldi tabi benim sancılarım baya çok var biz o akşam bile ilişkiye girdik ve ondan sonra hastaneye doğuma gittik gece saat 12 idi 🤭🤭 eşim halada diyor biz o zman nasıl yaptık diye diyor senin sancıların vardı o kadar azgındın ki sancılara rağmen istiyordun 😅😅 bu arada eşim olmaz sancıların var diyordu ben yok istiyorum diyordum 🤭🤭
Maşşallah canim 😝😜ben hamile olduğumu öğrendiğim günden bu yana yapmadim aslinda kendim de istemiyorum gibi bi yandn ama doğumdan sonra istek gelirmi bazen onu da dusunuyorum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence mantıklı normal doğumda kolaylaştırıyor iliski

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Bence mantıklı normal doğumda kolaylaştırıyor iliski
Benim sancılarım ve 6 santim açılmam olmasına rağmen üstüne suni sancı verdikleri için mahfoldum canım belki doğumum kolay geçecekti ama suni sancı yüzünden mahfettiler beni 😣 inşallah bundada sancılarım olmasına rağmen suni sancı vermezler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar