Sorum var Orgzm olmak

• Konbuyu başlatan Beyza gül
  • Toplam 37 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Beyza gül tarafından oluşturulan Orgzm olmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,597 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Orgzm olmak
Konbuyu başlatan Beyza gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bildiğim kadarıyla zarar vermiyor canım çünkü ben gebeliğim son gününe kadar ilişkiye girdim 😅 doğum sancılarım 1 gün önce tuttu tabi eşim evde yoktu işteydi başka şehirde ve ertesi günün akşamı sürpriz yaptı eve geldi tabi benim sancılarım baya çok var biz o akşam bile ilişkiye girdik ve ondan sonra hastaneye doğuma gittik gece saat 12 idi 🤭🤭 eşim halada diyor biz o zman nasıl yaptık diye diyor senin sancıların vardı o kadar azgındın ki sancılara rağmen istiyordun 😅😅 bu arada eşim olmaz sancıların var diyordu ben yok istiyorum diyordum 🤭🤭
Kız Allah seni hiç güleceğim yoktu 😁😁benim eşim yok ne yazıkki 😁canımda niyeyse hiç istemiyor ya soğudum ben artık yeter 2 kere evlendim boşandım 3 çocuk yaşım 24 erkenden ilişki hayatım bitti evlenmeyecegim için kaldım kuruyacak 😁😁😁Kız Allah seni yazık eşin bile seni düşünmüş sen 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah ben hamile oldum olalı öyle şeyleri unuttum 😂
Bende emekli oldum o işlerden 😁

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bildiğim kadarıyla zarar vermiyor canım çünkü ben gebeliğim son gününe kadar ilişkiye girdim 😅 doğum sancılarım 1 gün önce tuttu tabi eşim evde yoktu işteydi başka şehirde ve ertesi günün akşamı sürpriz yaptı eve geldi tabi benim sancılarım baya çok var biz o akşam bile ilişkiye girdik ve ondan sonra hastaneye doğuma gittik gece saat 12 idi 🤭🤭 eşim halada diyor biz o zman nasıl yaptık diye diyor senin sancıların vardı o kadar azgındın ki sancılara rağmen istiyordun 😅😅 bu arada eşim olmaz sancıların var diyordu ben yok istiyorum diyordum 🤭🤭
Doğumu kolaylaştırıyormuş aslında cinsel ilişki açılmayı kolaylaştırıyormuş ilk çocukta bende sürekli girerdim şimdi bunda eşim yatagı ayırdı erken doğum yapacaksın olmaz diye diye yatagı tertk etti😀😀😀😀

Gelir canım 🤭ben hep hep istiyorum hamile olduğum halde azalma olmuyor 😅😅
😀😀😀😀Sen iyi azmışsın

😀😀😀😀Sen iyi azmışsın

😀😀😀😀Sen iyi azmış

😀😀😀😀Sen iyi azmış

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kız Allah seni hiç güleceğim yoktu 😁😁benim eşim yok ne yazıkki 😁canımda niyeyse hiç istemiyor ya soğudum ben artık yeter 2 kere evlendim boşandım 3 çocuk yaşım 24 erkenden ilişki hayatım bitti evlenmeyecegim için kaldım kuruyacak 😁😁😁Kız Allah seni yazık eşin bile seni düşünmüş sen 😁

Bende emekli oldum o işlerden 😁
24 yaşındasın çokta güzelsin hayat devam ediyor rabbim iyi eşler çıkarsın diyecem ama iyi eş kalmamış kusura bakmayın da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar