orijinal/marjinal bir hediye 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde merveofs tarafından oluşturulan orijinal\/marjinal bir hediye 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 867 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı orijinal\/marjinal bir hediye 🤔
Konbuyu başlatan merveofs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Klasik kıyafet, parfüm vs şeyler dışında eşe alınabilecek doğum hediyesi önerileriniz nelerdir? 😊

Ra tu

Kayıtlı Üye
rank
Klasik kıyafet, parfüm vs şeyler dışında eşe alınabilecek doğum hediyesi önerileriniz nelerdir? 😊
Ben kendi elimle eşime kutu albüm yapmıştım bayılmıştı :) bir de internette akrilik boya tablosu izleyerek resim yapmıştım bir agacın altında oturan çifti , onu da çok begenmişti 💜

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canım maddi duruma bağlı orjinal ve marjinal. Hediye anlayışımız artık ihtiyacı olan birşey alalım diyoruz ekonomiden ötürü 😂 Ama önerim playstation5 al derim durumun varsa.. erkekler oyun oynamayı seviyor evdede zaman geçirmek için ben deisik bir hediye bence biraz tuzlu ama klasik deil enazindan 🙂

New mom 💙

Kayıtlı Üye
rank
En güzel hediye dolar bence
Sen beni güldürdün Allah ta seni güldürsün gülüm ya iyiydi buu 😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence mükellef bir sofra akabinde mıkteşemm bir tatlı erkek milletti = mide 😅😅 hediye olarakta gerçekten kullanabileceği ihtiyaç duyduğu bişey olursa erkekler daha mutlu oluyor nedense para boşa gitmedisine seviniyorlar bence 😁😁

Bence mükellef bir sofra akabinde mıkteşemm bir tatlı erkek milletti = mide 😅😅 hediye olarakta gerçekten kullanabileceği ihtiyaç duyduğu bişey olursa erkekler daha mutlu oluyor nedense para boşa gitmedisine seviniyorlar bence 😁😁

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Ben kendi elimle eşime kutu albüm yapmıştım bayılmıştı :) bir de internette akrilik boya tablosu izleyerek resim yapmıştım bir agacın altında oturan çifti , onu da çok begenmişti 💜
O kadar birikmiş fotoğrafımız var mı acaba yeni evlilikten ötürü😬

Vallahi canım maddi duruma bağlı orjinal ve marjinal. Hediye anlayışımız artık ihtiyacı olan birşey alalım diyoruz ekonomiden ötürü 😂 Ama önerim playstation5 al derim durumun varsa.. erkekler oyun oynamayı seviyor evdede zaman geçirmek için ben deisik bir hediye bence biraz tuzlu ama klasik deil enazindan 🙂
Ayy eşim oyun, telefon, televizyon vs hiç sevmez arası yok 🤦🏻‍♀️😬

En güzel hediye dolar bence
Yaa hahsh 😅😅😅

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Satın almaktan ziyade kendin yapsan daha mutlu olabilir tabi bu benim görüşüm. Güzel bir sofra ve pasta yanına kendi emeğinle yaptığın bir hediye

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Ben özel güne bakmadan neye ihtiyacı varsa onu alıyorum genelde hatta kendimden çok eşime alıyorum mesela eşimin fanatik tuttuğu takımın orijinal formasını aldığımda baya beğenmişti seninki tutuyorsa veya böyle sürekli takip edip sevdiği bişey varsa onla ilgili hediye alabilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.