Oruc geldi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elisa tarafından oluşturulan Oruc geldi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,655 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oruc geldi
Konbuyu başlatan Elisa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kizçem

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar oruc tutabilcekmisîniz ?
Ben cok istiyorum fakat ilk hamileligim bide Fransada yasadigim icin saat 21h yakin iftar vakti oluyor bebekte BUYUK acaba tutsam bisey olur mu diye endiseleniyorum dah

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Ben cok istiyorum fakat ilk hamileligim bide Fransada yasadigim icin saat 21h yakin iftar vakti oluyor bebekte BUYUK acaba tutsam bisey olur mu diye endiseleniyorum dah
Biliyorum bende daha yeniyim bir kaç kişiye sordum yarışı tut yarısı tutma dedi annemde dedi ilk üç ay çocuk için çok kiritik kafam bimilyon olmuş yani

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Biliyorum bende daha yeniyim bir kaç kişiye sordum yarışı tut yarısı tutma dedi annemde dedi ilk üç ay çocuk için çok kiritik kafam bimilyon olmuş yani
Sonradan tutucam zaten sen baslardasin Bende hemen hemen sonlardayim bebek susar falan ne biLim korkuyom biraz

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Dene tutamazsan birak ama farz degil hamilesin ve bebegin buyuk senden besleniyor zorlanrsn bende iki hamileligimde tutmadim

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu kis borclarimi tuttum sikinti cekmedim hic ama tabi gunler uzadi insallah tutarim kizimda hepsini tutmustum iftarla sahur arasi bol su icmek sartiyka tutabikirsin dedi doktorum😊😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar