Oruç ile ilgili artık paylaşım yapmayın kızlar📌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elif kpln tarafından oluşturulan Oruç ile ilgili artık paylaşım yapmayın kızlar📌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,603 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oruç ile ilgili artık paylaşım yapmayın kızlar📌
Konbuyu başlatan Elif kpln
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
doktorunuza sorup tutup ya da tutamayacağınız hakkında bilgi alırsınız artık oruç ile ilgili post açmayınız..
Ben tutuyorum sende tut birşey olmaz fln demeyin herkesin bünyesi bir değil bunu göz önünde bulundurarak yorum yapınız.. Herkese hayırlı ramazanlar✋

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
doktorunuza sorup tutup ya da tutamayacağınız hakkında bilgi alırsınız artık oruç ile ilgili post açmayınız..
Ben tutuyorum sende tut birşey olmaz fln demeyin herkesin bünyesi bir değil bunu göz önünde bulundurarak yorum yapınız.. Herkese hayırlı ramazanlar✋
Hayirli ramazanlar canim 🖐

Hayırlı Ramazanlar canım çok haklısın herkesin bünyesi farklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar