Oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Salıhin annesi tarafından oluşturulan Oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,131 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oruç
Konbuyu başlatan Salıhin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım kızlar 21. Haftada yım açlıkda sorun yok ama aşırı derece su içiyorum eşim de karşı çıkıyor çocuğu tehlikeye atma diye sanırım tutamayacağım yine de doktora sormayı düşünüyorum onun da görüşünü alacağım ona göre karar vereceğim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı durumdayım kızlar 21. Haftada yım açlıkda sorun yok ama aşırı derece su içiyorum eşim de karşı çıkıyor çocuğu tehlikeye atma diye sanırım tutamayacağım yine de doktora sormayı düşünüyorum onun da görüşünü alacağım ona göre karar vereceğim
Zatrn çok su içmemiz gerek gündüz oruçlu gecede uyuyarak geçireceğiz su içemeyeceğiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
27 haftalık gebeyim Gebelikte oruç tutmak zararlimıdır siz tutucak misiniz
Şahsen ben şuan 32 haftaligim tutmayı düşünmüyorum zaten rabbim de zorunlu kılmıyor gebelikte şuan tek kendimden değil bebeğinden de sorumluyum Allah korusun bir şey olsa onun vebalini asla ödeyemem.. sonradan borcumu tutarim 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar