Sorum var Oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 çocuklu anne tarafından oluşturulan Oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 172 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oruç
Konbuyu başlatan 4 çocuklu anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep 73

4 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar hamileliğim den beri hiç orucumu bozmadım bu iki gündür sürekli mide bulantım çok oluyor başım yerden kalkmıyor bundan rahat tutabiliyordum ama şuan bulantidan rahatsız oluyorum sizdede böyle oluyormu tutmakta istiyorum ama rahatsızda oluyorum ne yapacağımı bilemiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
İyi akşamlar arkadaşlar hamileliğim den beri hiç orucumu bozmadım bu iki gündür sürekli mide bulantım çok oluyor başım yerden kalkmıyor bundan rahat tutabiliyordum ama şuan bulantidan rahatsız oluyorum sizdede böyle oluyormu tutmakta istiyorum ama rahatsızda oluyorum ne yapacağımı bilemiyorum
Kuzum seni zorluyorsa eger tutmaya bilirsin daha sonra borcunu ödersin veya tutamadığım günlerin parasını verebilirsin

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sen bilirsin yinede amma rabbim bir şekilde yardım ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar