Sorum var Oruç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Oruç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 461 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Oruç
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar benim 10hafalik kızım var oruç sence tutmalimiyim tutmayı çok istiyorum kızım aç kalır mı sizce sahurdan sonra ezana 10dk klaa rezene çayı içsem yeterli olurmu sütüm kafam çok karışık bı akıl verin kizlar
Bebeğin henüz küçük ve süt üretiminin en yoğun olduğu haftalardasın canımm. Rabbim zaten emziren anneler be gebeler için zorunlu kılmamış ki . Bence tutma derim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 10hafalik kızım var oruç sence tutmalimiyim tutmayı çok istiyorum kızım aç kalır mı sizce sahurdan sonra ezana 10dk klaa rezene çayı içsem yeterli olurmu sütüm kafam çok karışık bı akıl verin kizlar
Yani canım sütün eğer çoksa tutabilirsin ama ezana kadar bol su rezene iç yeşillik dereotu ye bol bol sütün azalmasın sık sık emzir bir kaç gün bak sorun yoksa devam et ama sütün azalıyorsa sende dayanamıyorsan açlığa yani ozaman senin kararın tutmayabilirsin

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok pardon yaa ben uyurken yaziyordum yaaa resmen 🤣🤣🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız uyku sersemiydim k.bakmayin yaa😐😐😐
Kız ne acelen var uyan bi kendine gel öyle yaz milleti yanlış yönlendiriyor dün az daha kadın iki aylık bebeğe iftar yemeği hazırlıyordu 🤣🤣🤣🤣🤣ilahi cagnur ya Allah da seni güldürsün vallahi sesli güldüm gece gece

Canım bi iki gün dene istersen eğer baktın ki doyuyor sesi çıkmıyorsa devam edersin benim bebeğim dört aylıktı sütüm de pek yoktu acemiydim bilmiyodum tuttum bebeğe ekstra dan birşeyde vermedim daha küçük diye 🥺🥺garibim durmadan ağlıyordu bende gazı var ondan agliyo diyordum Ramazan'ın son günlerinde farkettim ki aç bebek 🥺 iftiradan sonra sütüm cogaliyordu sesi çıkmıyordu garibin yani gündüz ağladığı kadar aglamiyordu en azından

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kız ne acelen var uyan bi kendine gel öyle yaz milleti yanlış yönlendiriyor dün az daha kadın iki aylık bebeğe iftar yemeği hazırlıyordu 🤣🤣🤣🤣🤣ilahi cagnur ya Allah da seni güldürsün vallahi sesli güldüm gece gece

Canım bi iki gün dene istersen eğer baktın ki doyuyor sesi çıkmıyorsa devam edersin benim bebeğim dört aylıktı sütüm de pek yoktu acemiydim bilmiyodum tuttum bebeğe ekstra dan birşeyde vermedim daha küçük diye 🥺🥺garibim durmadan ağlıyordu bende gazı var ondan agliyo diyordum Ramazan'ın son günlerinde farkettim ki aç bebek 🥺 iftiradan sonra sütüm cogaliyordu sesi çıkmıyordu garibin yani gündüz ağladığı kadar aglamiyordu en azından
Kız Alya inanki yanlış okudum bnde🤣🤣özür dilerim herkesten k.bakmayin hayırlı sahurlar 🤲🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tercih meselesi canım birkaç gün dene istersen zorlanırsan tutma

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Daha yeni emziriyorsun bence hem bebeğin rızkını riske atarsın hem de emzirirken aşırı susuyorsun zaten bence kendini zorlama

Tüm sayfalar yüklendi.