Ovulasyon Oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Ovulasyon Oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 696 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ovulasyon Oldu
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhablar hanimlar ovulasyon testi kullaniyodum normalde 21 nisan bildigim yumurtlamam bugun oldu ama esim yok burada bugunu dgerlendiremedik yarin degerlendirirsek ayni sekilde olur mu yani etki eder mi bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Merhablar hanimlar ovulasyon testi kullaniyodum normalde 21 nisan bildigim yumurtlamam bugun oldu ama esim yok burada bugunu dgerlendiremedik yarin degerlendirirsek ayni sekilde olur mu yani etki eder mi bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim
Illa ovulatsya gunu hamile kalinir diye birsey yok ben ovulatsya olmama 8gun varken hamile kaldim

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Nerden biliyosunuz 8 gun var oldugunu
Nasil bilmeyimki zaten belli oluyor ovulasyon gününüz bide takvim indirmistim 1yildir kullanyorum düzensizlik olmazsa her ay normal adet oluyorsaniz hesaplayarak ogrenebilirsiniz bide o gun zaten hafif agri oluyor kasiklarda ve yumurta aki gibi yapiskan akinti oluyor ordanda anlamaniz mumkun hatta gercekmi diye ovulasyon testide yapmıştım bir kere tahminimde doğru cikti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar