Ovulasyon Takvimi ile hamile kalan var mı

• Konbuyu başlatan Aynur
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynur tarafından oluşturulan Ovulasyon Takvimi ile hamile kalan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,049 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ovulasyon Takvimi ile hamile kalan var mı
Konbuyu başlatan Aynur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep Aliyeva

Edanızz

Kayıtlı Üye
rank
Canım uygulama genel söyler sen döngünü yazarsın mesala 30 dersin 14 çıkarır 16.gun der ama o ay belki stres yaptım yada o ay 28 günde oldun o zaman 14 .ovalasyin günün olur öyle yapma kaçırırsın bence ovalasyon testi al onu kullan ben testle hamile kaldım 2 kez

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhaba. Bu uygulamayi kullanarak gebe kalan var mi?
Ben uygulamayı takip ediyordum ama gün aşırı ilişki oluyordu çok belli olmuyor yani bazen yumurtlama strese bağlı geç oluyor ya da erken oluyor daha çok akıntı takibi ile yaptım ben akıntı başlayınca anlıyordum yoğunlaşıp iyice çoğalınca olduğunu biliyordum iki gün sonra akıntı falan kalmıyor çünkü

Bety

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhaba. Bu uygulamayi kullanarak gebe kalan var mi?
Ben takvim kullanarak kaldım ama stres yapmayın ve illa çocuk olsun die kafanızı odaklamayın rahat olun.. öncesinde gittiğim birçok doktordan sadece bir tanesi bana vücudumu ağır metallerden temizlemem için 1 haftalık diyet verdi. İyot selenyum d3k2 folik asit ve be12 vitamini kullandım. Daha önce gittiğim hiç bir doktordan böyle tavsiye ve takviye duymadım. Hatta gereksiz ilaç verip yumurtalıklarıma yüklendi bi tanesi. Son gittiğim doktoryn söylediklerini yaptıktan 2 ay sonra çok şükür hamile kaldım. 1 ay sonra kucağımıza alıcaz inşallah. Darısı isteyenlerin başına olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar