Ovulasyon Testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan Ovulasyon Testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,023 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ovulasyon Testi
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan35

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar oncelikle hayirli ramazanlar bir sorum olacakti ovulasyon testi kullaniyorum ben aksam saat 20:00-22;00 arasi yapiyorum bu gece unuttum yapmayi suan saat 12 yi geciyor yapsam olur mu yoksa yarin mi dvam etmeliyim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Bu testler hakkında fazla bilgim yok ama bugun yap cnm gece yapmasaydın

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz çiçeğim saati aynı olması gerekiyo iki çizgi olunca birliktelik gün aşırı olması gerekiyo diye biliyorum

Neslihan35

Kayıtlı Üye
rank
Ben öyle hamile kaldım. Ovulsyon testini gunduz 3 ile 5 arasında yapıyordum bana hemsire öyle demişti hormonların normal oldugu zamanlar vucut tam yorgun olmuyor dedi hergun aynı saatte yapmak gerekiyor. Birde yapmadan 2 saat once sıvı almamak lazım. 2 cizgi cıkınca gun asırı yani o gun saat önemli degil 12 yi gecmesin yeterli birliktelik oluyor. Çizgiyi görünce 3 gun arka arkaya o cizgi gecene kadar yani birliktelik olması lazım. Daha sonra ben birliktelikten sonra ilk yastık koymuştum öyle gebe kalamadım bu sefer yuz ustu ters rahim ler için nette Bi pozisyon vardı öyle yattım öyle hamile kaldım. Hemsire de bazen ters rahim olmasa bile gebelik öyle daha kolaylaşıyor demişti.

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Ben öyle hamile kaldım. Ovulsyon testini gunduz 3 ile 5 arasında yapıyordum bana hemsire öyle demişti hormonların normal oldugu zamanlar vucut tam yorgun olmuyor dedi hergun aynı saatte yapmak gerekiyor. Birde yapmadan 2 saat once sıvı almamak lazım. 2 cizgi cıkınca gun asırı yani o gun saat önemli degil 12 yi gecmesin yeterli birliktelik oluyor. Çizgiyi görünce 3 gun arka arkaya o cizgi gecene kadar yani birliktelik olması lazım. Daha sonra ben birliktelikten sonra ilk yastık koymuştum öyle gebe kalamadım bu sefer yuz ustu ters rahim ler için nette Bi pozisyon vardı öyle yattım öyle hamile kaldım. Hemsire de bazen ters rahim olmasa bile gebelik öyle daha kolaylaşıyor demişti.
O sekilde mi hamile kaldiniz yoksa sonrasinda o pozisyona mi döndünuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar