Ovulasyon testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Ovulasyon testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 717 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Ovulasyon testi
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Adetimin 5.gunundeyim yarın bitecek.yumurtlama donemi ne zaman başlar?ovulasyon testi alacağım kaç tane almalıyım? ne zaman yapmaya başlamalıyım? ve nasıl yapacağım? yardım eder misiniz
Kuzum 28 günde bir adet göruyir isen eğer 14. Günü yumurtlama günü olur

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 28 günde bir adet göruyir isen eğer 14. Günü yumurtlama günü olur
Evet 28 günde bir oluyorum ve günü gününe oluyorum adetten hemen sonra mi ilişkiye başlamalıyım 3 aydır deniyoruz da olmuyor o yüzden böyle şeyler soruyorum kusura bakmayin.ovulasyon testini kaç tane alacağım ne zaman yapmaya başlayacağım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet 28 günde bir oluyorum ve günü gününe oluyorum adetten hemen sonra mi ilişkiye başlamalıyım 3 aydır deniyoruz da olmuyor o yüzden böyle şeyler soruyorum kusura bakmayin.ovulasyon testini kaç tane alacağım ne zaman yapmaya başlayacağım
Olur kuzum endişe etme sıkıntı yapma etkiler gebeliği sen adet bitiminden sonra günaşırı ilişkiye gir olur Allah'ın izniyle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Adetimin 5.gunundeyim yarın bitecek.yumurtlama donemi ne zaman başlar?ovulasyon testi alacağım kaç tane almalıyım? ne zaman yapmaya başlamalıyım? ve nasıl yapacağım? yardım eder misiniz
Canım buraya link nasıl atılır bilmiyorum. Op.dr Pelin İlbeyi yumurtlama testi diye Google başlık var orda detaylı anlatmış bi bak istersen

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım buraya link nasıl atılır bilmiyorum. Op.dr Pelin İlbeyi yumurtlama testi diye Google başlık var orda detaylı anlatmış bi bak istersen
Teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Olur kuzum endişe etme sıkıntı yapma etkiler gebeliği sen adet bitiminden sonra günaşırı ilişkiye gir olur Allah'ın izniyle
Eşim yanımda yok o yüzden nasıl olur bilmiyorum adet bitiminden 10 gün sonra ilişkiye girsem olur mu acaba

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Bende ovulasyon testi ile ilk kızımı kucağıma aldım instagramdan birgebeningünlüğü sayfasından aldım 30 tane gerçekten yumurtlama günü son 3 gün kala oldu görümcemde adet bitiminden hemen sonra 3.gün yumurtlama gördü değişiyor bu

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
En az 15 gün yapacaksın günde 1 tane ilk idrarla değil öğlen yada akşam yap.yapmadan 3 saat önce sıvı alımınıda kes. Silik çizgi olacak t çizgisi ona aldanma kopkoyu oldğu zaman ymrtlama günü ondan önce 3gün sonraki 4.5günü değerlendirceksniz gerisi nasip.set olarak satılanlardan al trendyolda falan uyguna geliyor. 7.gün yapmaya başla testleri. O kopkoyu t çizgisini görene kadae devam etmelisin 1.2gün sonra zaten silikleşecek oda çatlama demek. Hayrlısı olsn

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
En az 15 gün yapacaksın günde 1 tane ilk idrarla değil öğlen yada akşam yap.yapmadan 3 saat önce sıvı alımınıda kes. Silik çizgi olacak t çizgisi ona aldanma kopkoyu oldğu zaman ymrtlama günü ondan önce 3gün sonraki 4.5günü değerlendirceksniz gerisi nasip.set olarak satılanlardan al trendyolda falan uyguna geliyor. 7.gün yapmaya başla testleri. O kopkoyu t çizgisini görene kadae devam etmelisin 1.2gün sonra zaten silikleşecek oda çatlama demek. Hayrlısı olsn
Adet bitiminden itibaren 15 gün boyunca mi yapacağım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar