Ovulasyon testiyle gebelik öğrenilir mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde kıvırcıkhatun tarafından oluşturulan Ovulasyon testiyle gebelik öğrenilir mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 978 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Ovulasyon testiyle gebelik öğrenilir mi ?
Konbuyu başlatan kıvırcıkhatun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

kıvırcıkhatun

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba ,
Ben 15.07 da pik 16.07 çatlama gördüm daha sonrasında testi bırakmıştım adete 4 gün kala tekrar yaptım koyu çıktı bugün yine yaptım koyu çıktı idrarı değdiği anda ikisi de aynı anda beliriyor sizce gebelik olabilir mi🥹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🥹🥹🥹

Son düzenleme:

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba ,
Ben 15.07 da pik 16.07 çatlama gördüm daha sonrasında testi bırakmıştım adete 4 gün kala tekrar yaptım koyu çıktı bugün yine yaptım koyu çıktı idrarı değdiği anda ikisi de aynı anda beliriyor sizce gebelik olabilir mi🥹

🥹🥹🥹
Ovulasyon testi bildiğim kadarıyla yumurtlama günü belirliyo gebeliği belli etmez kaset test gebeliği gösterir

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba ,

🥹🥹🥹
Can hakkında öncelikle hayırlısı olsun ama o testler senin yumurta çatlama gününü gösterir senin ise o günleri çok iyi değerlendirip eşinle ilişki yaşama n lazım cnm ama baktın âdetin geçti misal gidip kan ver en iyi sonuç kanda çıkar

Tüm sayfalar yüklendi.