Ovulasyon testiyle gebelik öğrenilir mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde kıvırcıkhatun tarafından oluşturulan Ovulasyon testiyle gebelik öğrenilir mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 994 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Ovulasyon testiyle gebelik öğrenilir mi ?
Konbuyu başlatan kıvırcıkhatun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

kıvırcıkhatun

Kayıtlı Üye
rank

kıvırcıkhatun

Kayıtlı Üye
rank
Valla adetime 5 gün kala belki 20 tane kaset test denedim negatifti kan verdim sonuç gebe olduğumu öğrenmiştim rabbim sana da nasip eder inşallah ❣️
Ay inşallah 🥲🤍 şimdi yeni doğum yapan arkadaşım var onunla konuştuk bebişi emzirince kestirmiş oda hamile olduğumu görmüş iki dk rüya gördüm seni gördüm dedi 🥹 ben belki bilinçaltıdır dedim 🥹🥹🥹

kıvırcıkhatun

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım gönlüne göre versin inşallah kuzum🤲🏻
Amin çok zor günlerden geçtim 3 yıl oldu 2,5 yıl doktor doktor gezdim çok uzun yazamıyorum ama başıma gelmeyen kalmadı sonra devlete gittim bide orda tüplerimin tıkalı olduğunu öğrendim Nisan da ameliyat oldum sadece sol taraf açıldı olduğum psikolojiyi anlatamam 🥹 ben ki evlendiğim ilk günden beri anne olmayı istiyorum iğneden de çok korkarım tüplerimin tıkalı olduğunu öğrendiğim de doktor ameliyat olacaksın dedi gözlerimden yaşlar süzüldü hemen çünkü doktor doktor gezmemin sebebi buydu içim bir türlü rahat etmiyordu ve ben haklı çıktım çok kötü olmuştum yıllar boşa geçti ama evliliğim oturdu en azından öyle düşünüyorum 😭🥹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah rüyası gerçek olur ama hamilesin bence
İnşallah İnşallah 🥹 bende gaza gelip test yaptım işte onunla konuştuktan sonra negatif çıktı 🥹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar